reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

reklama
Tak, to bardzo wysoki wynik. Umów się szybko do ginekologa najlepiej z USG. Zwlekając możesz przegapić 10tc i nie dostaniesz becikowego po porodzie. A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę? Usuń zdjęcie z wynikiem, bo jest tam Twoje nazwisko i PESEL.
Usunęłam, dziękuję:) ostatnia miałam 14 lutego
 
@aspekt to w ogóle ktoś dostaje becikowe w tym kraju? Przecież jest tak niski próg dochodowy, że chyba tylko żyjący poniżej progu ubóstwa się załapią.
Prog ubóstwa to dramatyczna sytuacja. Dla mnie to niestosowne porównanie, zarówno dla ubogich, jaki i dla grupy osób - także czytających to forum - które na becikowe się załapały. Życzyłbym sobie, aby każda kobieta na baby boom miała tak godziwą sytuację ekonomiczną, że warunki udzielania becikowego by jej nie interesowały.
 
Prog ubóstwa to dramatyczna sytuacja. Dla mnie to niestosowne porównanie, zarówno dla ubogich, jaki i dla grupy osób - także czytających to forum - które na becikowe się załapały. Życzyłbym sobie, aby każda kobieta na baby boom miała tak godziwą sytuację ekonomiczną, że warunki udzielania becikowego by jej nie interesowały.
Absolutnie nie miałam złych intencji. Po prostu byłam przekonana, że becikowe to kolejna „pomoc” naszego państwa, która nikomu nie przysługuje. Pamiętam, że kiedyś becikowe było dla wszystkich.
 
Absolutnie nie miałam złych intencji. Po prostu byłam przekonana, że becikowe to kolejna „pomoc” naszego państwa, która nikomu nie przysługuje. Pamiętam, że kiedyś becikowe było dla wszystkich.
I chyba delje jest, ja w tamtym.roku rodzilam i dostala ,bez wykazywania dochodów, a jie zyje na granicy ubustwa
 
Ostatnia miesiączkę miałam 12 lutego mój cykl to 33dni spóźnia mi się 15dni testy dwa pozytywne i wczoraj jakby negatywny ale cień drugiej kreski był więc stwierdzialsm ze zrobię hcg
Jak dziewczyny piszą, do lekarza umawiaj się na juz , bo to już dos dalek ciąża, aż do że dopiero po 15 dniach spóźnienia zrobiłaś test haha
 
Ja zrobiłam test prędzej jakis tydzień temu :) nawet 2 i oba były pozytywne 🤦‍♀️ ale chciałam zrobić jeszcze jeden przed wizytą która mam 8.04.21 umuwiona żeby sie upewnić bo jest różnie wiadomo ale wyszla jedna kreska bardzo czerwona a drugie prawie nie było jakby tylko cień i się wystraszyłam i poszłam dziś zrobić hcg
 
reklama
Tylko ja miesiączkę miałam 12 lutego ostatnia cykl 33dni i kalendarzyk ciąży mi oblicyzl niby 6 tydz ale się obawiam że to może być dalej już 🤔 bo jakoś tym miesiączka nie ufam bo córka jak byłam miałam miesiączkę 4mies i byłam w ciąży
 
reklama
Do góry