reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Karrolajna

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Maj 2021
Postów
40
Hej. Mam około 3dni do okresu . Z racji tego,że na teście wyszła blada kreska zrobiłam bete. Wynik to 17,5. Czy tak niska beta jest okej biorąc pod uwagę,że już za 3 dni jest termin okresu? Na pewno powtórzę w pon badanie ale martwi mnie ta mała ilość jednostek
 
reklama
Hej. Mam około 3dni do okresu . Z racji tego,że na teście wyszła blada kreska zrobiłam bete. Wynik to 17,5. Czy tak niska beta jest okej biorąc pod uwagę,że już za 3 dni jest termin okresu? Na pewno powtórzę w pon badanie ale martwi mnie ta mała ilość jednostek
Ja 7 dni po dacie miesiączki miałam wynik 40. Najważniejszy jest przyrost, powtórz więc badanie i sprawdz czy przyrost jest prawidłowy. Trzymam kciuki 🥰
 
Jeśli niedawno doszło dopiero do zagnieżdżenia to beta będzie niska, to dopiero początek. Spokojnie powtórz badanie i sprawdź przyrost, na tym etapie to on Ci powie czy wszystko idzie dobrze, a nie sam pojedynczy wynik 😉

Swoją droga - gratulacje ❤️
 
Hej. Mam około 3dni do okresu . Z racji tego,że na teście wyszła blada kreska zrobiłam bete. Wynik to 17,5. Czy tak niska beta jest okej biorąc pod uwagę,że już za 3 dni jest termin okresu? Na pewno powtórzę w pon badanie ale martwi mnie ta mała ilość jednostek
Ja miałam również 3 dni do @ i wynik 38, jednak ważny przyrost jaki będziesz miała teraz bo tak naprawdę to zależy od tego kiedy zagnieżdżenie nastąpiło. No i kazdy organizm inny.
 

Załączniki

  • SmartSelect_20210614-144204_Chrome.jpg
    SmartSelect_20210614-144204_Chrome.jpg
    75,5 KB · Wyświetleń: 294
reklama
Do góry