reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

reklama
Witam, jestem już po jednym poronieniu , teraz jestem w kolejnej ciąży tylko ze testy wychodzą codziennie bardzo słabe.. 22.06 powinnam dostać okres , pobolewa mnie brzuch jak na okres , testy w załączniku z 22,24 i 25.06 czyli na becie byłam 24 i wyszła 27,4 w sobotę powtórzę betę ale boje się ze coś jest nie tak..
 

Załączniki

  • BF2B0064-DB0B-4B3B-BF1C-4943CB56C0A5.jpeg
    BF2B0064-DB0B-4B3B-BF1C-4943CB56C0A5.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 152
Witam, jestem już po jednym poronieniu , teraz jestem w kolejnej ciąży tylko ze testy wychodzą codziennie bardzo słabe.. 22.06 powinnam dostać okres , pobolewa mnie brzuch jak na okres , testy w załączniku z 22,24 i 25.06 czyli na becie byłam 24 i wyszła 27,4 w sobotę powtórzę betę ale boje się ze coś jest nie tak..
Skoro od takiego czasu wychodzą Ci testy pozytywne, a beta taka niska, to trochę kurczę... Niepewna sytuacja. Ale nie martw się na zapas! Jutro zrobisz betę i wszystko się wyjaśni. Trzymam kciuki.
 
Witam, jestem już po jednym poronieniu , teraz jestem w kolejnej ciąży tylko ze testy wychodzą codziennie bardzo słabe.. 22.06 powinnam dostać okres , pobolewa mnie brzuch jak na okres , testy w załączniku z 22,24 i 25.06 czyli na becie byłam 24 i wyszła 27,4 w sobotę powtórzę betę ale boje się ze coś jest nie tak..
Ja miałam bete tylko 17,3 :)
A później jaki ładny przyrost. Więc nie martw się. Liczy się tylko przyrost
 
Witam, jestem już po jednym poronieniu , teraz jestem w kolejnej ciąży tylko ze testy wychodzą codziennie bardzo słabe.. 22.06 powinnam dostać okres , pobolewa mnie brzuch jak na okres , testy w załączniku z 22,24 i 25.06 czyli na becie byłam 24 i wyszła 27,4 w sobotę powtórzę betę ale boje się ze coś jest nie tak..
Ja robiłam te testy pink i wychodziły mega słabe kreski, a beta z tego samego dnia była ponad 90 🙄
 
Nieżyt beta spadła do 10 .. teraz nie wiem czy to ciąża biochemiczna czy pozamaciczna … i czy sama sie oczyszcze.. :(
Przy takich małych wartościach to raczej nie cp. Wyglada na biochemiczna . Ale dla własnego bezpieczeństwa sprawdź jeszcze betę 💪. Myśle ze obejdzie się bez zabiegu bo tak naprawdę nie ma się nawet z czego zabardzo oczyścić - przy takich wartościach bety . Warto jednak podejść do lekarza .
 
Cześć dziewczyny. Trochę się martwię bo mam niską betę: w środę 19.3, a w piątek 64.1. Przyrost jest w porządku, ale same te wartości jakieś niskie... Progesteron 23.98 ale biorę duphaston ze względu na to że miałam plamienia w połowie cykli. Myślicie, że wszystko jest ok? Poczytałam trochę historii dziewczyn, które też miały niską betę i trochę mi ulżyło, ale nadal się martwię. Kiedy najlepiej umówić wizytę u ginekologa? Byłam w zeszły wtorek dzień przed pierwszą betą i pani doktor jeszcze nic nie widziała na USG.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Trochę się martwię bo mam niską betę: w środę 19.3, a w piątek 64.1. Przyrost jest w porządku, ale same te wartości jakieś niskie... Progesteron 23.98 ale biorę duphaston ze względu na to że miałam plamienia w połowie cykli. Myślicie, że wszystko jest ok? Poczytałam trochę historii dziewczyn, które też miały niską betę i trochę mi ulżyło, ale nadal się martwię. Kiedy najlepiej umówić wizytę u ginekologa? Byłam w zeszły wtorek dzień przed pierwszą betą i pani doktor jeszcze nic nie widziała na USG.
Ale ten przyrost nie jest wcale taki niski. Na wizytę do ginekologa dopiero NAJWCZEŚNIEJ OK 6-7tyg ciąży bo na usg może nie być nic.
Zrób jeszcze jedną betę, zobaczysz co będzie. Jeśli nie plamisz, nie masz bólu brzucha (ale takiego mocniejszego) to powinno być ok :) trzymam kciuki. Nie martw się na zapas.
 
Do góry