reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Dołączył(a)
19 Lipiec 2021
Postów
8
received_907127783348171.jpeg
 
reklama
Ten pojedynczy wynik znaczy tylko że jesteś w ciąży. Aby sprawdzić czy rozwija sie prawidłowo należy powtórzyć badanie HCG za 48h.
Na normy laboratoryjne raczej nie powinno się patrzeć ponieważ poziom hcg zależy od tego kiedy nastąpiło zagnieżdżenie zarodka, kiedy była owulacja.
A jesteś już po terminie miesiączki ? Wiesz kiedy była owulacja ? Mam na myśli owulację potwierdzona monitoringiem ponieważ inaczej nie ma pewności kiedy nastąpiła.
 
Ten pojedynczy wynik znaczy tylko że jesteś w ciąży. Aby sprawdzić czy rozwija sie prawidłowo należy powtórzyć badanie HCG za 48h.
Na normy laboratoryjne raczej nie powinno się patrzeć ponieważ poziom hcg zależy od tego kiedy nastąpiło zagnieżdżenie zarodka, kiedy była owulacja.
A jesteś już po terminie miesiączki ? Wiesz kiedy była owulacja ? Mam na myśli owulację potwierdzona monitoringiem ponieważ inaczej nie ma pewności kiedy nastąpiła.
Mam nieregularne cykle od poronienia. Nie mam potwierdzonej owulacji. Staramy się z mężem na luzie jak na razie o dziecko. Więc nie mam pewności kiedy była owulacja. Nie mam też typowych obiawow jak ból piersi rozdrażnienie. Jedynie co jakiś czas pobolewa mnie podbrzusze.
 
A rozumiem. To w takim razie jak masz możliwość to powtórz badanie, to już da jakiś obraz :)
Trzymam kciuki żeby było dobrze :)
 
Przyrost jest ok :) teraz na wizytę do ginekologa ale jest jeszcze za wcześnie. Najlepiej ok. 7 tygodnia jak nic złego się nie dzieje. Bierzesz jakies leki ?

Życzę powodzenia ✊✊💕
 
reklama
Do góry