reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Madziakk26

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2019
Postów
34
Witam. Mniej wiecej 2 tyg temu powinnam mieć okres, a miałam jednodniowe plamienie... kilka dni minęło, okres się nie pokazywał. 20.09Postanowiłam zrobić test. Pokazały się dwie kreski. Wizyta u ginekologa 28.09. Wczoraj tj 22.09 test beta krwi i wynik to 68503,58. Myślicie, że będzie widać już serduszko na usg? Czego mogę się spodziewać? Pierwszą ciążę poroniłam w listopadzie tamtego roku i niby się cieszę, że po roku się znów udało zajść, lecz mam bardzo dużo obaw no i krótko mówiąc stres mnie zżera. Łatwo powiedzieć, że nie ma co się na zapas przejmować... Kto poronił to wie jakie to jest ciężkie... Wtedy poroniłam w 4-5 tygodniu. bo zarodek się źle rozwijał.
Czy ktoś z Was poronił w pierwszej ciąży, a w drugiej było wszystko dobrze? Tym razem wybrałam jednego z najlepszych lekarzy w mieście, naprawdę ma dobre opinie, profesjonalny sprzęt i dobre podejście do pacjenta, bo niestety poprzedni ginekolog był zły. Był chamski i nie miły. Proszę o jakieś opinie, sugestie.. bardzo się boje.
 
reklama
Ja poroniłam pierwszą ciąże, zarodek przestał się rozwijać w 6 tygodniu. A w tym momencie jestem w drugiej ciąży i zaczęłam dzisiaj 24 tydzień, wszystko jest idealnie, córa rośnie i wszystko u niej w porządku. 🥰 Właśnie czuję kopniaki po zjedzonym obiedzie. 😅
Przy takiej wartości bety zdecydowanie możesz się wybrać do lekarza. Przyrostu na pewno nie badaj, bo przy takich liczbach one już nie rosną tak szybko, jest sens badać przyrost jak jest max. kilka tysięcy. ;)
 
Ja poroniłam pierwszą ciąże, zarodek przestał się rozwijać w 6 tygodniu. A w tym momencie jestem w drugiej ciąży i zaczęłam dzisiaj 24 tydzień, wszystko jest idealnie, córa rośnie i wszystko u niej w porządku. 🥰 Właśnie czuję kopniaki po zjedzonym obiedzie. 😅
Przy takiej wartości bety zdecydowanie możesz się wybrać do lekarza. Przyrostu na pewno nie badaj, bo przy takich liczbach one już nie rosną tak szybko, jest sens badać przyrost jak jest max. kilka tysięcy. ;)
myślisz, ze to 8 czy 9 tydzień?
 
A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę i jak długie masz cykle? Wieku ciąży z bety nie wyliczysz, to jest tylko badanie żeby sprawdzić czy w ogóle ciąża jest, ewentualnie przyrost. ;) Na jej podstawie niczego więcej się nie dowiesz - bo może mieć wysoką wartość przez to, że ciąża mnoga na przykład. ☺️
Ale skoro 2 tygodnie temu powinnaś mieć okres to zakładałabym 7 tydzień? Może 8. Wszystko zależy kiedy owulacja była, a tego bez monitoringu się nie dowiesz.
 
Ja poronilam pierwsza ciążę. Serduszko przestało bić. Od razu zaszlam w drugą (sama się oczyscilam), zdrowy i piękny synuś ma 14 miesięcy. Teraz jestem w kolejnej ciąży, 20tc
 
Przyrostu nie badaj, bo już nie będzie prawidłowy wg kalkulatora. Nie ma sensu. Teraz ważne jest tylko USG. Przy takiej becie na 100 procent będzie serduszko.
 
A kiedy miałaś ostatnia miesiączkę i jak długie masz cykle? Wieku ciąży z bety nie wyliczysz, to jest tylko badanie żeby sprawdzić czy w ogóle ciąża jest, ewentualnie przyrost. ;) Na jej podstawie niczego więcej się nie dowiesz - bo może mieć wysoką wartość przez to, że ciąża mnoga na przykład. ☺️
Ale skoro 2 tygodnie temu powinnaś mieć okres to zakładałabym 7 tydzień? Może 8. Wszystko zależy kiedy owulacja była, a tego bez monitoringu się nie dowiesz.
Ostatni okres to koniec lipca. @ trwa 5-6 dni.
 
reklama
Do góry