reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Kolorowa123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Styczeń 2021
Postów
33
Cześć dziewczyny, powiedzcie mi jak mam rozumieć wynik ? Za dwa dni pójdę na kolejny
 

Załączniki

  • 20210928_143556.jpg
    20210928_143556.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 424
reklama
Wynik mówi tyle że jesteś w ciąży. Nic więcej. Jak powtórzysz to wtedy będzie jakiś obraz sytuacji.
Który dzień cyklu i jakiej długości masz cykle ?
 
Okres mialam 18-21.08, teraz mialam dostać 19.09 cykl nie jest regularny, 29-31 dni. Test z moczu jak zrobilam 22.09 dopiero pokazal pozytywny wynik, blada kreska. Teraz jest już mocna.
 
Według miesiączki kończysz 6. tydzień, więc beta powinna być wyższa. Ale może owulacja się przesunęła. Jak powtórzysz wynik po 48h to będzie więcej wiadomo.
 
Bylam wczoraj u lekarza bo owulacje mieliśmy badać a tu niespodzianka nie z owulacja a z pozytywnym testem. U mnie roznie z owulacja było, nie zawsze pojawiała się jak powinna. Na usg jeszcze nic nie widać i lekarz mowil ze owu możliwe że była pozniej i jest jeszcze za wcześnie, kazał pokazać się za 2 tyg. Dlatego zrobilam betę
 
Czesc
Odchodzę od zmysłów
Dziś dokładnie 7tc 0d a pęcherzyka nie ma 😔
Troche długo
Co dziwne w ubiegły piątek bhcg 2500, w tym tyg nie robiłam, zrobie jutro.
Ogólnie od stwierdzenia pozytywnego bhcg przyrosty książkowe.
Nie plamie wiec chyba do poronienia nie doszło 🤔
Macie jakiś pomysł?
 
Czesc
Odchodzę od zmysłów
Dziś dokładnie 7tc 0d a pęcherzyka nie ma 😔
Troche długo
Co dziwne w ubiegły piątek bhcg 2500, w tym tyg nie robiłam, zrobie jutro.
Ogólnie od stwierdzenia pozytywnego bhcg przyrosty książkowe.
Nie plamie wiec chyba do poronienia nie doszło 🤔
Macie jakiś pomysł?


Może pęcherzyk malutki a lekarz słaby sprzet ma ? U mnie był widoczny malutki dopiero przy becie ok 2500 ale na dobrym sprzęcie.
 
reklama
Do góry