reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

reklama
No tak wydaje się powinno być. U mnie test wyszedł dziś pozytywny poszłam na betę i progesteron. Baba wzięła mi krew z palca bo nic mi nie leciało że zgięcia. Wynik bety <0.100 a ja czuje ze coś jest nie tak. Podejrzewam że wynik nie jest prawidłowy przez to że z palca. Dlatego szukam kogoś kto też miał takie badanie robione z palca. Jutro idę do innego laboratorium, jak @ do tego czasu nie przyjdzie.
 
No bo ze zgięcia to nigdy nie leci. Tam trzeba igłę w żyłę wbić i zassać do probówki
😂
A progesteron tez z palca Ci oznaczyła?
 
No bo ze zgięcia to nigdy nie leci. Tam trzeba igłę w żyłę wbić i zassać do probówki
😂
A progesteron tez z palca Ci oznaczyła?
Nie, z odrobiny co ze zgięcia jej się udało wyssać 😂 niestety progesteronu wyniki dopiero w środę. Gówniane laboratorium szpitalne 🤦🏼‍♀️
 
Nie, z odrobiny co ze zgięcia jej się udało wyssać 😂 niestety progesteronu wyniki dopiero w środę. Gówniane laboratorium szpitalne 🤦🏼‍♀️
Albo wyłapałas biochemiczna, albo rzeczywiście coś laboratorium pokręciło. Zrób w Diagnostyce albo Luxmed czy jakimś innym ogólnopolskim labo. Ze zgięcia Ci poleci tylko musisz popracować ręka ( zaciskać i puszczać dłoń) i wypić trochę wody przed pobraniem żeby rozrzedzić krew. Powtórz badanie po prostu.
 
Albo wyłapałas biochemiczna, albo rzeczywiście coś laboratorium pokręciło. Zrób w Diagnostyce albo Luxmed czy jakimś innym ogólnopolskim labo. Ze zgięcia Ci poleci tylko musisz popracować ręka ( zaciskać i puszczać dłoń) i wypić trochę wody przed pobraniem żeby rozrzedzić krew. Powtórz badanie po prostu.

Na betę nie trzeba iść na czczo więc śmiało można normalnie zjeść przed badaniem porządne śniadanie i pić ;)
 
No tu był mój błąd bo nic nie piłam z rana prócz kawy. Ręka pracowałam, wydaje mi się że ta babka nie potrafiła normalnie krwi pobrać. Każdy pacjent długo siedział. Ja tam czekałam chyba z godzinę a przede mną było 5 osób. Nie wiem z jakim labo współpracuje moja przychodnia, ale tam wyniki zawsze miałam dokładne a krew zawsze dobrze pobraną. Niestety jest tylko od wtorku do czwartku dlatego wybrałam się do innego. Jutro z rana test jak będzie pozytywny to powtórzę betę.
 
Mam nadzieję że wpadnie tu ktoś kto miał pobierana krew z palca do bety bo aż mnie ciekawość zjada. Nigdzie w necie nie znalazłam wątku takiego.
 
reklama
Do góry