reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg

karolina.sobkowicz92@gmai

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Lipiec 2022
Postów
17
Witam mam pytanie jestem po 2 poronieniach teraz wyszedł mi test pozytywny zrobilam beta HCG 05.07 i wynik to 57276,00 powtórzyła 08.07 i wynik mam 73317,00 czy mam się czym martwić . wspólne ze przy po poprzednich poronieniach beta HCG miałam zaledwie 8 tys . a wizytę mam dopiero 20 lipca
 
reklama
Witam mam pytanie jestem po 2 poronieniach teraz wyszedł mi test pozytywny zrobilam beta HCG 05.07 i wynik to 57276,00 powtórzyła 08.07 i wynik mam 73317,00 czy mam się czym martwić . wspólne ze przy po poprzednich poronieniach beta HCG miałam zaledwie 8 tys . a wizytę mam dopiero 20 lipca
Przy tak dużych wartościach beta przyrasta wolniej, nie oznacza to więc że dzieje się coś złego 🙂 jeżeli możesz to spróbuj przełożyć wizytę na wcześniej się wtedy uspokoisz. Gratuluję ciąży i życzę wszystkiego dobrego! ❤️🤞
 
Witam mam pytanie jestem po 2 poronieniach teraz wyszedł mi test pozytywny zrobilam beta HCG 05.07 i wynik to 57276,00 powtórzyła 08.07 i wynik mam 73317,00 czy mam się czym martwić . wspólne ze przy po poprzednich poronieniach beta HCG miałam zaledwie 8 tys . a wizytę mam dopiero 20 lipca
Beta jest bardzo wysoka. Kiedy miałaś miesiączke? I kiedy było poronienie?
 
Jeśli masz taką wysoką betę na samym początku ciąży - wyłapałeś ją w okolicy spodziewanej miesiączki - to może to oznaczać ciążę zaśniadową. Sprawdź to koniecznie.
 
reklama
Jesteś w 9 tc i dopiero robiłaś test i betę? Nie wiedziałaś wcześniej o ciąży? Zaraz musisz się umawiać na prenatalne a przed Tobą pierwsza wizyta u ginekologa? Sorry,ale trochę to niepojęte dla mnie.
Niestety ale tak bo czekam 3 tydzień na wizytę . a szybciej nie zwrocilam uwagi na brak miesiączki . a co do beta HCG to robilam sama bez zlecenia od lekarza żeby sprawdzić czy wzrasta
 
Do góry