reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Ann1993

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Listopad 2022
Postów
178
Cześć,
Według ostatniej miesiączki to 4 tydzień i 5 dzień. Dzisiaj robiłam betę wynik to 1002,2 mlU/ml. Czy myślicie ze to ok wartość? Jestem totalnie zielona, to moja pierwsza ciąża. Testy wszystkie pozytywne tylko druga kreska nie jest aż tak bardzo widoczna.
 
reklama
Powtórz betę w poniedzialek po 48 h wynik powinien sie podwoić. Wartości bety w odniesieniu do tygodnia ciąży są tak naprawdę nieistotne bo to sprawa indywidualna a widełki są mega szerokie, dlatego ważny jest ten przyrost po 48h. Ale przy takiej wartości jaką już masz czyli ponad tysiąc możesz się powoli umawiać na USG, pęcherzyk już powinien być widoczny w macicy. Potem wiek ciąży ustala się na pdostwei kolejnych USG. Początkowo na podstawie OM. Ale nie na pdostwei wartości HCG
 
Robiłam dzisiaj betę HCG i dzisiaj wynosi 2087,4 mlU/ml, progesteron 23,50 mg/ml. Przyrost bety ponad 100 procent, to dobrze?
 
Robiłam dzisiaj betę HCG i dzisiaj wynosi 2087,4 mlU/ml, progesteron 23,50 mg/ml. Przyrost bety ponad 100 procent, to dobrze?
Bardzo dobrze☺️
Możesz iść na USG żeby zobaczyć czy pęcherzyk jest w macicy. Ale wygląda że wszytsko ok, na podstawie tych wyników. Gratulacje!
 
reklama
Do góry