reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Dołączył(a)
24 Styczeń 2023
Postów
2
witam , robiłam bete hcg , pierwsza zrobiona 20 dni po stosunku i wynosiła <0.1 , poźniej 27 dni po stosunku i wynosiła <0.1, ostatnia zrobiona w innym labolatorium i wynosiła <2.30, ciąży niby nie ma ale ktoś mi wyjasni z czego wynika tak duży skok wartości z 01 aż do 2.30 .
 
reklama
Inne laboratorium to może inne widełki. Wynik poniżej 5 wskazuje na brak ciąży. Nie ma się czego doszukiwać w tym oznaczeniu
 
witam , robiłam bete hcg , pierwsza zrobiona 20 dni po stosunku i wynosiła <0.1 , poźniej 27 dni po stosunku i wynosiła <0.1, ostatnia zrobiona w innym labolatorium i wynosiła <2.30, ciąży niby nie ma ale ktoś mi wyjasni z czego wynika tak duży skok wartości z 01 aż do 2.30 .
To nie jest duzy skok tak jak powyzej napisane . Ciaze mozna brac pod uwage przy wyniku powyzej 5. Nie bralabym jakos do siebie tego wyniku .
 
witam , robiłam bete hcg , pierwsza zrobiona 20 dni po stosunku i wynosiła <0.1 , poźniej 27 dni po stosunku i wynosiła <0.1, ostatnia zrobiona w innym labolatorium i wynosiła <2.30, ciąży niby nie ma ale ktoś mi wyjasni z czego wynika tak duży skok wartości z 01 aż do 2.30 .
Te ostatnie labo ma inną czułość sprzętu. Po tako czasie od ostatniego stosunku na 1000% nie ma ciąży. Jeśli się tak boisz ciąży to zacznij brać tabletki lub nie uprawiaj seksu. 😉
 
To w ogóle nie jest skok. Mniej niż 2,3 to równie dobrze może być zero.
Po prostu czułość maszyny jest skalibrowana inaczej.
Poza tym beta jest w 100% wiarygodna już 21 dni po stosunku, a Ty skoro jesteś już ponad miesiąc po to albo już miałaś okres od tamtej pory, albo seks który uprawiałaś byl w dni niepłodne bo u nikogo faza lutealna nie trwa miesiąc
 
Do góry