reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

mmufinka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Grudzień 2013
Postów
123
Dzień dobry. Mam pytanie. Czy coś z tej ciąży będzie ?
14 dpo wyszedł mi wynik 74
16 dpo 162 (przyrost 110%)
23 dpo 1042 (przyrost średni o 70%)
Biorąc pod uwagę ze jeden przyrost mógłby być 110% tak jak pierwszy, to pozostałe miały by już mniej jak 66%…
Teraz to 5+6
Chyba za nisko ? :(
 
reklama
Dzień dobry. Mam pytanie. Czy coś z tej ciąży będzie ?
14 dpo wyszedł mi wynik 74
16 dpo 162 (przyrost 110%)
23 dpo 1042 (przyrost średni o 70%)
Biorąc pod uwagę ze jeden przyrost mógłby być 110% tak jak pierwszy, to pozostałe miały by już mniej jak 66%…
Teraz to 5+6
Chyba za nisko ? :(
Przyrostu nie mierzy się po 6 dniach, on nic nie daje niestety. Ja bym oznaczyła betę jeszcze raz jeśli wynik jest powyżej 1500 to lekarz może będzie w stanie zobaczyć coś już na usg i wtedy wszystko się okaże.
 
Przyrostu nie mierzy się po 6 dniach, on nic nie daje niestety. Ja bym oznaczyła betę jeszcze raz jeśli wynik jest powyżej 1500 to lekarz może będzie w stanie zobaczyć coś już na usg i wtedy wszystko się okaże.
Lekarz w środę. Wiem ze powinnam była sprawdzić po 48h ale gdy ten przyrost po 48h był Ok stwierdziłam ze sprawdzę po kilku dniach tylko czy jest Ok. Jutro powtórzę.
 
Lekarz w środę. Wiem ze powinnam była sprawdzić po 48h ale gdy ten przyrost po 48h był Ok stwierdziłam ze sprawdzę po kilku dniach tylko czy jest Ok. Jutro powtórzę.

Nie ma juz sensu powtarzac. Bete masz powyzej 1000. Poczekaj spokojnie na wizyte u lekarza. Na usg juz powinno byc cos widac i na tej podstawie juz bedzie sie sprawdzac ciaze.
 
Z tego co pamietam zarodek widać powyżej 6000? W którymś momencie ta beta zwolniła chce jutro sprawdzić jeszcze czy chociaż rośnie cokolwiek czy spada, raczej czytając o małych przyrostach już się nie nastawiam :( tak jak pisałam biorąc pod uwagę ze beta równo nie rośnie i mogła gdzieś tam jeszcze wzrosnąć o 100 proc w ciągu 48h to wynik pozostałych byłby już poniżej 66% :( dla swojego spokoju sprawdzę jutro, a w środę potwierdzę swoje przypuszczenia, po cichu liczę ze jednak juro jakimś cudem się podwoi :(
 
Nic nie sprawdzaj tylko poczekaj na wizytę. Badanie bety w tym momencie nic nie zmieni, Pęcherzyk powinien już być widoczny na USG i tylko na tej podstawie można określić czy z ciążą jest ok. Betę bada się do ok 1000, a potem robi USG. Jeśli jest pęcherzyk - to się dalej obserwuje, a jak nie ma - to się szuka CP.
 
Z tego co pamietam zarodek widać powyżej 6000? W którymś momencie ta beta zwolniła chce jutro sprawdzić jeszcze czy chociaż rośnie cokolwiek czy spada, raczej czytając o małych przyrostach już się nie nastawiam :( tak jak pisałam biorąc pod uwagę ze beta równo nie rośnie i mogła gdzieś tam jeszcze wzrosnąć o 100 proc w ciągu 48h to wynik pozostałych byłby już poniżej 66% :( dla swojego spokoju sprawdzę jutro, a w środę potwierdzę swoje przypuszczenia, po cichu liczę ze jednak juro jakimś cudem się podwoi :(
Sorry, ale to trzeba było sprawdzać co 2 dni, a nie teraz się zastanawiać czy któryś przyrost byl mniejszy, a ktoryś wiekszy 🤷‍♀️ bo taka rozkmina naprawdę nie ma sensu.
Poczekaj normalnie do wizyty.
 
Niestety ale moje przypuszczenia się potwierdziły, dziś, po 48 h beta 1074 przyrost o 3%. :( przynajmniej wiem na czym stoję. Dziękuje za pomoc i odpowiedzi.
 
reklama
Do góry