reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Ja sie chyba wykoncze. teraz jak zaczne brac luteine to jak zrobie kolejna beta hcg to wynik moze byc niemiarodajny prawda bo luteina podnosi poziom beta hcg? Ja nawet nie wiem kiedy ja moglam miec ta owulacje ale miesiaczke mialam bardzo dawno temu bo 5 maja cykle 32-34 to tej bety powinno byc moim zdaniem tez juz wiecej. no niby rosnie ale slabo. juz raz tak mialam ze rosla potem stanela w miejscu i zaczela spadac :(((
 
reklama
Mam wyniki Progesteron 23,5 ng/ml ??? Beta HCG 145,5. dzwonilam do doktora no kazal wziac mi ta luteine ale mowi ze slaby przyrost beta hcg ze on bedzie sie cieszył jak bedzie w 1000 ;(

1000 to będzie ale nie na początku ciąży, ewentualnie gdzieś za tydzień. Jaki słaby przyrost?! Ehh

Luteina nie ma nic do poziomu beta hcg, nie oszuka wyniku.
 
Olka przypadkiem znalazłam ten wątek. Beta rośnie bardzo ładnie. Miesiączka zazwyczaj jest około 14 dni po owu. Nie ma tu znaczenia długość cyklu bo zmienna jest właśnie ta pierwsza część cyklu przed owu. A ta druga po owu jest stała i wynosi ok 2 tyg. Więc to dopiero początek. Beta jest super i naprawdę nie rozumiem tego stwierdzenia o 1000. Spokojnie. Będzie dobrze!
 
Luteina nie ma wplywu na bete a przyrost masz naprawdę bardzo ładny i duży, a progesteron tez na odpowiednim poziomie.
 
Beta ładnie rosnie. A skoro lekarz powiedział, że słabo rosnie to ja bym zastanowiła sie nad zmiana lekarza. A progesteron mieści sie w normie, ale wysoki nie jest. Ile kazał Ci tej luteiny przyjmować i jakiej?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
dopochwowa 2 X dziennie . ja nawet sprawdzilam z piersza iaza z synkiem to mialam 14,23 progesteron. ja rozmawialam dzis z nim telefonicznie jeszcze na wizyte sie nie umowilam zrobie znowy w poniedzialek bete a lutine mam przyjmowac mówicie tak? ona nie zaszkodzi prawda?
 
reklama
Do góry