reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Jak na razie wszystko wskazuje na to ze jest ciąża ;) wcześniejsze obliczenia procentowe to minimalny przyrost jaki powinien być, a w każdej ciąży ten przyrost jest indywidualny - w zależności od tego jak mocny jest zarodek i jak szybko się zagnieżdża. U mnie np w 9 dobie po owu miałam 4, w 10 miałam już 19 w 11 -98 a w 13 ponad 2000 - i dziś leżą na łóżeczku niespełna 3 tyg bliźniaki ;)
 
reklama
witajcie

Beta z 13 czerwca 295,8 a dzis z 15 czerwca 596,60. kiedy bedzie biło serduszko widoczne na usg kiedy byc powinno? bo chyba dobrze cooo???
 
no miesiaczke ostatnio mialam 5 maja owulacje pozno niby jak w wpisuje w kalkulator ciazy to wychodzi 5 -6 tydzien ??
 
Serducho powinno być widać w 7, ale jak nie wiesz kiedy miałaś owu to lepiej poczekać jeszcze kilka dni, żeby się nie stresować :)
 
reklama
Do góry