reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

reklama
Nie panikuj tylko umów sie do gina bo sie wykonczysz kobieto !! Wiem dokładnie co czujesz bo ja od początku ciazy panikowalam a teraz juz jest 22 tydz no i coz nadal panikuje :-) idz do gina i tyle bardzo mądrze ktoras dziewczyna napisala ciaza to nie matematyka . Trzymam kciuki daj znac co Ci lekarz na wizycie powie aaaa i zmien moze lekarza bo ten z.lekka Cie stresuje chyba.
 
no niby tak wiem ale zeby to bylo takie proste . dlaczego jest zawsze tak ze musze stresowac denerwowac chyba taki mój los.
 
Wszystko bedzie dobrze zobaczysz beta ladnie przyrasta nie masz plamien nie zamartwiaj sie. Ja na poczatku tej ciazy biegalam caly czas do toalety i sprawdzalam czy nie plamie bo w taki sposob zaczely sie 2 poprzednie poronienia ... do dzis z reszta boje sie plamien jak ognia a jak synek mnie nie kopnie caly dzien to mam zawal.. pij melisę to jest dozwolone w.ciazy i nie zadreczaj sie tylko pójdź do lekarza. Nie ukrywam tez ze pomogły mi dziewczyny z forum przetrwac ciezkie chwile zatem jal Ci ciezko pisz ile wlezie tylko pójdź do lekarza dla fasolki w brzuchu to zrob bo zestresowana mama to zestresowana fasolinka: -*
 
Olka co ma być ro już i tak będzie, choc wiem, że stres jest ogromny :( idz do gina i powiedz o wszystkim. Mi beta rosła wzorcowo i nie pomyślałabym, że jest coś nie tak a ze mną na sali leżała dziewczyna z betą zle przyrastającą i kiedy ja miałam zabieg ona widziała serduszko. Głowa do góry !
 
reklama
Do góry