reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

to czekanie w takim stresie jest straszne. Jutro zrobie w tym samym lab co beta z 10,06 wynik 83,4 ile powinna wzrosnac ile powinno zeby bylo dobrze??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jutro zrobie w tym samym lab co beta z 10,06 wynik 83,4 ile powinna wzrosnac ile powinno zeby bylo dobrze??
 
Jak Wy to obliczacie a od którego badania liczysz od pierwszego czy od ostatniego ??bo ja chyba zle licze biore ostatni wynik czyli 145,5X66%= 96,03 i dotego dodaje ostatni wynik . czy to sie inaczej przelicza
 
To zależy czy masz kalkulator z %
Jak tak to wystarczy do ostatniego wyniku dodać odpowiednią ilość % czyli, jak w piątek było 83,4 a na badanie idziesz po 72 godzinach to 83,4+114%=
48h-66%
72h-114%
96h-175%

A jak nie masz kalkulatora to proporcja
83,4-100%
x-214%
X=
Zależnie po ilu godzinach idziesz na badanie to podstawiasz inna ilość % 166, 214 lub 275. Rozumiesz?
Na pewno masz kalkulator :D
 
Ostatnia edycja:
czyli u mnie na te chwile najlepiej przeliczyc wynik z
9 czerwca beta 56
11 czerwca beta 145,5
czyli liczymy po 48 H czyli 56+66%=92,96 taki wychodzi a ja mam 145,5 dobrze licze ?
 
Tak, dobrze liczysz :) ale jak w sobotę robiłaś w innym labo to lepiej odnieść się do piątkowego wyniku :)
 
reklama
czesc jeżeli przyjmowanie nie ma wpływu na beta hcg to dzsiejszy wynik 295,8

10,06 wynik 83,4 po 72 h 295,8:surprised::surprised::surprised:

Czy to oznacza ze jest zarodek i na te chwile rozwija sie dobrze ?????? czy to nie sa wyniki ciąży pozamacicznej?? czy narazie jest prawidłowo??
 
Ostatnia edycja:
Do góry