reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bhcg 5.33 a miesiączka

Paulinad

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
573
Witam
Drogie kobietki czy ktoś miał podobnie że bhcg w 29 dc wyniosła 5.33 gdzie norma powyżej 5.3 to ciaza a jednak dostała krwawienie jak miesiączka?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja nie jechałam do szpitala napisałam tylko do lekarki jestem w 29 dc i dziś wyszło to 5.33 i dziś pojawiło się krwawienie w dniu miesiączki mam poprostu tylko powtórzyć hcg po krwawieniu
Udało Ci się zajść w ciążę po biochemicznej?
Tak..odrazu po okresie zaszlam...mialam te krwawienie 6 maja jestem teraz w 22 tyg.ciazy:)
Tak to ciaza biohemiczna..ja tak mialam...na tescie byla mega slaba kreska...dostalam krwawienie w szpitalu jiz przy krwawieniu bwtw mialam 6...przy wypisie...1.9
Ja nie jechałam do szpitala napisałam tylko do lekarki jestem w 29 dc i dziś wyszło to 5.33 i dziś pojawiło się krwawienie w dniu miesiączki mam poprostu tylko powtórzyć hcg po krwawieniu
Udało Ci się zajść w ciążę po biochemicznej?
 
Ja nie jechałam do szpitala napisałam tylko do lekarki jestem w 29 dc i dziś wyszło to 5.33 i dziś pojawiło się krwawienie w dniu miesiączki mam poprostu tylko powtórzyć hcg po krwawieniu
Udało Ci się zajść w ciążę po biochemicznej?
Szacuje się że co trzecia kobieta przeżyła w swoim życiu ciążę biochemiczną tylko większość z nas o tym nawet nie wie bo mało która robi betę, a jak się pojawia krwawienie to zakładamy że to zwykła miesiączka. Także myślę że pod takim względem jest to pocieszające że to z nie przeszkadza w zajsciu w kolejną ciążę.
 
Ja nie jechałam do szpitala napisałam tylko do lekarki jestem w 29 dc i dziś wyszło to 5.33 i dziś pojawiło się krwawienie w dniu miesiączki mam poprostu tylko powtórzyć hcg po krwawieniu
Udało Ci się zajść w ciążę po biochemicznej?
Tak..odrazu po okresie zaszlam...mialam te krwawienie 6 maja jestem teraz w 22 tyg.ciazy:)
 
Rozwiązanie
Do góry