reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bhp

Dziewczyny - KASI chodzilo o Dentinox zel na bolesne zabkowanie ;-)
Widze ze Basia chciala ulzyc dziaselkom, dobrze ze przedawkowanie niczym nie grozi :tak:
NICZKO - ten plyn o ktorym piszesz to chyba Dentosept ;-)
Z nozami nie ma zartow....moj tez sie do nich wyrywa:baffled:

Oczy dookola glowy przy tych naszych maluchach...
 
reklama
no jasne, macie racje :zawstydzona/y:
ja ostatnio mialam zalecenia na dentosept i tak mi utkwil w pamieci gdzyz zygu zygu po nim bylo :-D

a to luz , ze tak napisze, ze to dentinox na zabkowanie. w koncu przeznaczony dla dzieci
 
no dziewczyny niezle ... moja mala miala wczoraj ochote na krem do ciala... :dry:
kidys sobie odsunela szufladke w pralce i proszek na raczke troche wymacala i tez chciala jesc ..moj maly glupiutki mis

i te noze... u mnie takie obiadowe wyciaga z szuflady to przelozylam w gorny koniec ze nie dosiega a noze do krojenia mam na scianie na takimm dlugim magnesie- polecam... i daleko od blatu, tak... boje sie cholernie nozy, nozyczek, drutow.... a moja malutka bardzo chce pomagac i rozklada sztucce do stolu i zal mi jej zabronic i wtedy z nia te noze i widelce...:dry: a ona tak chce i siada na krzesle..lapie noz i widelec i udaje ze je jak dorosla ...
 
Noze to temat nam dobrze znany...
U nas generalnie mydlo jesto baaardzo mniam ...:baffled: Kurde umyc Martyny nie moge bo jak tylko chwyci mydlo to zaraz do buzi i gryzie je normalnie :szok:!!! I chyba jej smakuje bo juz tyle tlumaczylam i nic, jak tylko ma okazje to korzysta :sorry2:
 
Natala noże, widelce, łyżki wprost uwielbia :-p:rofl2:. A nie mogę jej dawać kredek, bo do buzi bierze :sorry2::confused:. Chyba nie wie jeszcze, do czego są, pomimo, że jak jej długopis daję, to próbuje pisać ;-). Ale kredki są nadal do jedzenia.
 
a mój mały wczoraj rozciął sobie paznokieć na kciuku i leciała mu krew, strasznie to wyglądało, dziś ma:szok: do wieczora miał stup na palcu jakby jakąś plastelinę przykleił, dziś tylko jest kreska widoczna i oczywiście siny paznokieć....a stało to się tak: na podłodze stoją kwiaty w doniczkach i jeden wazon ze sztucznymi, chował się za kwiaty i nic nie pomagało moje gadanie że nie wolno, wręcz go nakręcało bardziej aż w końcu przewrócił się wazon prosto mu na rączkę i to jakoś właśnie na paluszek i się rozcięło :szok: ale cóż może zapamiętał na dobre że nie można
 
reklama
Do góry