reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biała herbata na obniżenie ciśnienia?

super_mysz17

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2016
Postów
714
Miasto
Namysłów
Czy piła któraś z Was białą herbatę w celu obniżenia ciśnienia? Czy to działa?
Gdzieś też czytałam, że zawiera kofeinę więc trochę mnie to dziwi ale może się mylę..
Czy jest tu ktoś to ją pił/pije i może mi coś na ten temat powiedzieć?
 
reklama
Może mieć kofeinę jak zwykła herbata
Tylko nie wiem czy można ja pić bo wiem ze niektóre herbaty w ciąży nie sa polecane chyba nawet zielona o ile się nie myle. I niektórych ziol.
Jak masz ciśnienie to lepiej powiedz
o tym gin kochana da Ci tabletki bo ciśnienie jest niebezpieczne w ciąży moze nawet odklejeniem lozyska się skończyć
Duzo babeczek na ciśnienie w szpitalu leżało jak bylam itp
Dieta i leki na ciśnienie miały
 
Ostatnia edycja:
Biorę tabletki ;) nie piję kawy a nawet coli bo podnosi ciśnienie, ale chciałam prócz diety w jakiś sposób dodatkowo sobie pomóc, bo mimo wszystko ciśnienie czasem mam troszkę za wysokie
 
Do góry