reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biegunka i mdlosci w 37 tc

Andzia88

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2020
Postów
117
Hej Dziewczyny! Jestem już na końcówce ciąży i zaczynam trochę bzikowac. Cała ciążę bardzo uważałam na to, co jem, panicznie bałam się listeriozy. Od wczoraj mam biegunkę i momentami jest mi niedobrze, boli mnie żołądek. Po węglu jest odrobinę lepiej. Skąd mam wiedzieć, co to za paskudztwo siedzi mi w jelitach? Co mam w takiej syt zrobić? Słyszałam, że wyniki z krwi wychodzą pozytywne u osób, które aktualnie na listerię nie chorują, wiex nie chciałabym dokładać sobie niepotrzebnego stresu. Bardzo boję się o dziecko.
 
reklama
Hej Dziewczyny! Jestem już na końcówce ciąży i zaczynam trochę bzikowac. Cała ciążę bardzo uważałam na to, co jem, panicznie bałam się listeriozy. Od wczoraj mam biegunkę i momentami jest mi niedobrze, boli mnie żołądek. Po węglu jest odrobinę lepiej. Skąd mam wiedzieć, co to za paskudztwo siedzi mi w jelitach? Co mam w takiej syt zrobić? Słyszałam, że wyniki z krwi wychodzą pozytywne u osób, które aktualnie na listerię nie chorują, wiex nie chciałabym dokładać sobie niepotrzebnego stresu. Bardzo boję się o dziecko.
Ktoś mi napisze, że to początek porodu, ale ja juz raz rodzilam i obyło się bez takich objawów. Poza ten typ biegunki wskazuję na bakteryjne podłoze.
 
Ktoś mi napisze, że to początek porodu, ale ja juz raz rodzilam i obyło się bez takich objawów. Poza ten typ biegunki wskazuję na bakteryjne podłoze.
To, ze raz rodziłas i tak nie miałaś nie oznacza, ze drugi raz mieć nie będziesz. Skoro sama wiesz najlepiej co to, to idź do lekarza i powiedz, co Ci dolega.
 
To, ze raz rodziłas i tak nie miałaś nie oznacza, ze drugi raz mieć nie będziesz. Skoro sama wiesz najlepiej co to, to idź do lekarza i powiedz, co Ci dolega.
Nie mam pojęcia, co to, ale nie wydaje mi się żeby to był porod. Nie wiem, co robić, lekarza i tak mam w piątek. Jestem w końcówce ciąży i po prostu bzikuję. Nie wiem, po co właściwie napisałam, chyba zwyczajnie szukam wsparcia.
 
Czy da się usunąć ten post z forum? Widzę już, jak brzmi i nie chce wywoływać negatywnych emocji u innych użytkowniczek.
 
Jakiś wirus kraży mialam ostatnio taki trwal 2 dni na 3 dzien tylko osłabienie. Wiem że wirus bo zaraziłam pol rodziny i przechodzili tak samo.
 
Jakiś wirus kraży mialam ostatnio taki trwal 2 dni na 3 dzien tylko osłabienie. Wiem że wirus bo zaraziłam pol rodziny i przechodzili tak samo.
Dzięki za info. A wymiotowałaś? Bo ja nie wymiotuję, trochę mi niedobrze. Mąż kilka dni temu też skarżył się na ból brzucha i biegunkę, ale jakoś nie połączyłam puzzli.
 
Dzięki za info. A wymiotowałaś? Bo ja nie wymiotuję, trochę mi niedobrze. Mąż kilka dni temu też skarżył się na ból brzucha i biegunkę, ale jakoś nie połączyłam puzzli.
nie wymiotowałam ale tez mi bylo nie dobrze. W dodatku bolały mnie jelita. Tez jestem w ciaży, ale wczesnej.
 
reklama
Do góry