reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biegunka i mdlosci w 37 tc

Hej, wczoraj byłam na profilaktycznym ktg i zero skurczów. Dziś smuzki krwi w śluzie i lekki ból podbrzusza. Dopakowuje torbę i zbieram się do szpitala. Wolę to sprawdzić. A jelitowo też dalej nieciekawie.
 
reklama
Hej, wczoraj byłam na profilaktycznym ktg i zero skurczów. Dziś smuzki krwi w śluzie i lekki ból podbrzusza. Dopakowuje torbę i zbieram się do szpitala. Wolę to sprawdzić. A jelitowo też dalej nieciekawie.
Bol podbrzusza minął, plamienie było bardzo delikatne i na razie śladów brak. Cała rodzina już postawiona na nogi, bo na pokładzie 2latek, no i mąż akurat dziś i jutro jest w Szczecinie, gdzie zdaje bardzo ważne egzaminy, a ja w Warszawie. Wydaje mi się, że jednak powinnam pojechać na IP.
 
Bol podbrzusza minął, plamienie było bardzo delikatne i na razie śladów brak. Cała rodzina już postawiona na nogi, bo na pokładzie 2latek, no i mąż akurat dziś i jutro jest w Szczecinie, gdzie zdaje bardzo ważne egzaminy, a ja w Warszawie. Wydaje mi się, że jednak powinnam pojechać na IP.
jedz lepiej sprawdzić co się dzieje tym bardziej jak było plamienoe 🤗 trzymam kciiuki
 
Do góry