reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biegunka

Dołączył(a)
30 Lipiec 2020
Postów
13
Od 4 dni męczy mnie biegunka. Dziś rano obudziłam się dodatkowo z twardym brzuchem. Ilość wydalonych gazów nieznana. Jestem cały czas głodna. Zjem obiad, biegunka i znów chce mi się jeść. Mega wilczy nieznany mi do tej pory apetyt. Jestem w 33tygodniu ciąży. Czytałam, że organizm się oczyszcza przed porodem. Mam nadzieję, że to nie to. Skraca mi się szyjka, jest miękka. Mam zalecenie leżenia. Wizyta dopiero w piątek. Maluch się rusza, nie wiem czy mam dzwonić i męczyć wcześniej lekarza
 
reklama
Od 4 dni męczy mnie biegunka. Dziś rano obudziłam się dodatkowo z twardym brzuchem. Ilość wydalonych gazów nieznana. Jestem cały czas głodna. Zjem obiad, biegunka i znów chce mi się jeść. Mega wilczy nieznany mi do tej pory apetyt. Jestem w 33tygodniu ciąży. Czytałam, że organizm się oczyszcza przed porodem. Mam nadzieję, że to nie to. Skraca mi się szyjka, jest miękka. Mam zalecenie leżenia. Wizyta dopiero w piątek. Maluch się rusza, nie wiem czy mam dzwonić i męczyć wcześniej lekarza
Albo kontakt z lekarzem albo wizyta na IP. Wzmożona praca jelit może powodować skurcze macicy.
 
Zadzwoniłam do lekarza, kazał mi kupić tabletki plus iść jutro rano i zrobić badania. Biegunka lekko się uspokoiła. Problem, że doszły mi okropne gazy. Odbija mi się " śmierdzącym jajem". Przewraca mi się w brzuchu. Dodatkowo strasznie rozbolała mnie głowa j zrobiło mi się niedobrze. 🥺
 
Cytuje mój inny post, może się przyda:

Cześć, na moje nieszczęście dwa razy wylądowałam z dzieckiem w szpitalu - za każdym razem odwodnienie z biegunki i dwa razy ta sama diagnoza.
jestem przewrażliwiona, bo co ta choroba znaczy. Ostatnio znów biegunka i blady strach mnie dopadł. Poszłam do apteki po elektrolity i farmaceutka dała mi test na rotawirusa do zrobienia w domu. Podobno to ten sam robiony w szpitalu.
IMG_1120.jpg

Zrzut ekranu 2021-05-25 o 13.23.37.png

Wyszedł ujemne i faktycznie po kilku godzinach nie było już biegunki więc podejrzewam zatrucie. jak dla mnie zbawienie taki test, może komuś się przyda i zbada dziecko zanim będzie już w złym stanie:
 
Zadzwoniłam do lekarza, kazał mi kupić tabletki plus iść jutro rano i zrobić badania. Biegunka lekko się uspokoiła. Problem, że doszły mi okropne gazy. Odbija mi się " śmierdzącym jajem". Przewraca mi się w brzuchu. Dodatkowo strasznie rozbolała mnie głowa j zrobiło mi się niedobrze. 🥺
Możliwe, że to "zwykły" wirus :) zdrowia
 
Do góry