reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

hej dziewuszki ja dalej zabiegana musze zakończyc dzisiaj miesiąc rachunkowy bo od jutra zostaje sama z dziewczynami w domu mąż wraca do pracy ma nas dosc cały się pochorował z siedzenia w domu a ktos mi powie ze chłopy są twarde mieczaki i tyle pare nie przespanych nocy i juz umiera szkoda gadać tak mnie wnerwia.
Pati ma okropne wzdęcia już sama nie wiem od czego nic nie jem takiego zeby ją tak męczyło wiec stawiam na zelazo które musze zarzywać jeszcze 2 tyg jak dobrze pójdzie i wyniki wyjdą ok.
wpadłam tylko na chwilke bo biore sie za liczenie i wylądowałam przy kompie jak znajde czas to pomyśle o zdjęciach narazie sorki ale nie mam czasu,
Brendy powodzonka
 
reklama
Kochane, chce oznajmic, ze nasza kochana BRANDY nie jest juz w dwupaku :-D:tak::-D:tak::-D:tak:
Mala Amelka przyszla na swiat dzisiaj o 2:30, ma 53cm i wazy 3300g :tak::-):tak::-)
(i znowu mam długi ozor :-p;-):-D)
 
Brendy gratulacje tylko co tak szybciutko super ze masz już dzidzie przy sobie jak tylko wrócisz do domku to dawaj znać jak sobie radzisz.
U mnie wzdęc ciąg dalszy horror mała wyje jak szalona pręży sie i stęka biedactwo ja już z diety wyeliminowałam wszystko podejrzane i nic macie jakiś złoty środek, bo chciałabym się przespać troszke.
POZD wpadne znów
 
Oj wieje strasznie a u mnie na tych wichrowych wzgórzach to już w ogóle
Brandy GRATULACJE mam nadzieje że ty i Amelka czujecie się dobrze :-)odezwij się jak tylko odzyskasz siły
Bernadka jak tam Natalka ?
Mery Zuzka nie miała kolek więc nie mam żadnego wypróbowanego sposobu więc nie pomogę :-(
 
Hej kochane!
Ja na momencik.
Brandy jeszcze z Amelka w szpitalu, jak wroca to Brandy na pewno wszystko Wam napisze.

Buziaki, pozdrawiam!
 
Bernadka espumisan dawałam rezultatów brak teraz jade na plantexie ale rewelki nie ma wczoraj tak wyła wieczorem ze myślałam ze oszaleje koszmar po całym dniu takie cyrki wieczorem zasnęła dopiero po 22 rano znowu ryk sama nie wiem co jej jest teraz obydwie śpią nawet Nati bije rekord bo spi już ponad 12godz Pati wysmarowana maścią majerankową bo ponoc pomaga plantex wypiła i odsypia nocke nawet nie stęknie.
Miłego dzionka życze u nas dziś pochmurno
 
reklama
Dziewczyny jednak nie damy radę pojechać w tym roku nad polskie morze i jeżeli któraś z was albo ktoś z waszych znajomych ma ochotę to chętnie odstąpię miejsca zwłaszcza że wpłaciliśmy już zaliczkę (600 zł)
Wczasy są wykupione w Juracie na 2 tygodnie w WZW Jantar (Delfin) od 16.08-30.08 koszt od osoby to 1750 zł za dwa tygodnie (125 zł za dobę ) z pełnym wyżywieniem 3 posiłki dziennie .Trochę szkoda tych pieniędzy i miejsc bo od dawna nie ma w tym ośrodku wolnych pokoi no ale niestety nie mamy innej możliwości .
 
Do góry