reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Hello Kobietki... :-)i ja się melduję... siedziałam sobie tydzień w domku na L4 i się niesamowicie rozleniwiłam.... :tak:teraz wróciłam do pracy, ale nie wiem na jak długo... bo szczerze mówiąc - to mi się nie chce już chodzić ....:-p
Teraz nie mogę się doczekać USG4d, które mam mieć 13 kwietnia... :tak:Może w końcu się dowiemy jaką płeć ma nasz dzidziolek... :tak:
Brandy... trzymam kciuki za słodkie i owocne pogodzenie się z B.... A tak przy okazji, nie wiesz co z Sandrą, bo jej też tu już wieki nie było... :confused:
Mery kochana trzymaliśmy kciuki z całej siły i nadal trzymamy ... na pewno wszystko będzie ok...
Dorisday... nie przejmuj się szefem... teraz i tak Cię zwolnić nie może.... ja bym mu po prostu powiedziała... przynajmniej zrzucisz to z siebie i będzie Ci lżej... nie zamęczaj się, tylko ciesz tym, że będziesz mamusią....
Dorcia.... co do tych fotelików rowerowych to zwróć uwagę na to żeby miał wysokie oparcie za głowę.... i regulowaną wysokość tego oparcia na stópki... no i żeby plastik był z tych takich trwalszych, bo widziałam też takie wyglądem przypominające meble ogrodowe...:sorry2: ale one mi się liche wydają... ja bym też poszukała wśród używanych bo to jednak prosta konstrukcja i widać czy jest mocno zużyty czy nie... a cena faktycznie dużo niższa od nówki...:-p Podobno gdzieś na Komorowickiej jest komis z rzeczami dla dzieciaków sprowadzanymi z zagranicy... trzeba minąć przychodnie, ekonoma i jeszcze kawałek dalej...
Hanna... niezła kwota za ten rower... ;-):sorry2:... po porządkach od razu się więcej miejsca zrobi na nowe rzeczy... i za 30 lat ty ze swoją córka będziecie wietrzyć magazyny i znajdować takie ciekawostki... ;-):-)
 
reklama
Dziewczyny u mnie znowu kłopoty,moja opiekunka powiedziała mi,że jutro rano wyjeżdza do Grecji.Dostała super propozycje pracy związaną ze swoimi studiami i zostaliśmy bez opiekunki.A ja jak na złość pracuje od 6-17 do soboty a mąz wolnego też nie dostanie i szybko muszę cos kombinować a to nie jest łatwe.
Dziewczyny Natalia od Merry juz po zabiegu ,czuje się dobrze nawed biega jak szalona jutro wracaja do domu.Reszte wam opowie Merry
 
Witajcie u mnie kolejny pracowity dzień dziś rozprawiłam się z oknami u siostry a i u mnie już pomału koniec prac widać. Ale jest też zła wiadomość dziś pod tesco jakiś matoł zostawił wózek na chodniku, który wiatr zepchnął na moje auto:wściekła/y: drzwi zagniecione:dry:
Basia no to nieźle a babcie nie dadzą rady awaryjnie? Dzieki za info o Mery,musialam jeszcze tu dziszaglądnąć po wieści.
Mery super że wszystko ok i wracacie do domku
Agusia no my tu wszystkie czekamy az dzidzia sie odsłoni:-)
 
:-) Witajcie

Z dumą donoszę,że generalne porządki z wietrzeniem szaf i strychu i z gigantyczną ilościom prasowania właśnie zakończyłam Wow....nareszcie
Przyznam,że już wymiękałam...

dziś jeszcze muszę męża z lotniska odebrać i można rozpocząć świętowanie:-D

Mery-cieszę się że zabieg przebiegł pomyślnie...dużo zdrówka

Wszystkim życzę spokojnych...radosnych i pełnych miłości świąt....
 
No to i ja sie melduje ;-):-)
Mam nadzieje, ze i mnie zostanie wybaczona taaaaaka nieobecnosc :sorry2:

U nas w sumie nic nowego. Aktualnie mam urlop przymusowy - za ubiegly rok - wiec do 11 kwietnia w domu siedze :tak::-)
Dzisiaj wzielam sie za mycie okien i myslalam, ze ducha wyzione :-pA jutro czeka mnie gotowanie :tak: bo chce sobie wszystko zrobic jutro i w sobote do poludnia, zeby miec reszte swiat free - no moze poza tym, ze musze jechac rano w niedziele siostre i jej chlopaka odebrac z Pyrzowic, bo wracaja z Egiptu :tak:

Sara do przedszkola chodzi, choroby poszly precz, aczkolwiek czasami ma histerie, jak wie, ze musi zostac na lezakowaniu - bo ona miala niecale 2 latka jak przestala sypiac w dzien, a tam musi lezec przez prawei 2 godziny, wiec dla niej to meczarnia :sorry2:
Tak to chyba nic ;-):-) Nie wiem nawet o czym mam pisac ;-)

Obiecuje zagladac czesciej i byc bardziej na biezaco :tak:

Aaa, no i witam wszystkie nowe mamusie :tak::-):tak:
 
Witam powróciłam
Dzięki za trzymanie kciuków poszło wszystko bardzo dobrze zeby nie zapeszyć. natalka czuje się tak jak gdyby nic jej nie wycinali. Po zabiegu spała do 14 i obudziła sie uśmiechnięta nic jej nie bolało nie skarżyla sie i goniła po szpitalu także zadziwiła wszystkich lekarzy i pielęgniarki nawet nic przeciwbólowego nie brala tylko jeść sie jej chciało więc największą frajdę miala jak jadła lody bo to jej wolno było jeść po zabiegu. Ale naprawdę aż w szoku jestem jak to dzielnie zniosła. No i w tą noc zapanowała w domu cisza nie pamiętam kiedy Natalka tak cicho spała ani chrapania charkania i takich tam więc chodziłam i sprawdzałam czy oddycha normalnie rewelka.
Dzisiaj owrót do szarej rzeczywistości praca towar kręgosłup mi zaraz wysiądzie bo tyle win marki wino mi przyszło że myślałam ze tego nie złożę ale dałam radę.
Tak więc bo napewno jutro juz nie zajżę życzę Wam wszyskim
ZDROWYCH WESOŁYCH RODZINNYCH ŚWIĄT I WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA WAS I WASZYCH BLISKICH
 
Mery cieszę się że przebiegł tak sprawnie i bezproblemowo. Natalka to dzielna dziewczynka, dużo zdrówka życzymy.. A Ty widzę od razu w robotę wpadłaś.
Sandra witaj faktycznie długo Cie nie było, super że Sara mniej choruje, u nas też leżakowanie było dużym problemem bo Ewa nie spała i się nudziła
Beatka no no już po robocie przy trójeczce w domu niezły wynik mi jeszcze kuchnia do "wykończenia" została
Wszystkim życzę zdrowych Wesołych Świąt, aby upłynęły spokojnie i radośnie:-)
 
Witam ja ino na chwile chciałam wam złożyć życzenia na te Święta Wielkanocne wszystkiego naj wiary w lepsze jutro spokojnych wesołych i oczywiście w gronie rodzinnym
Pozdrawiam pa
 
reklama
Dobry wieczór w przedświąteczny wieczór:-).
Mery też bym na Twoi miejscu co chwilę biegała sprawdzać czy aby oddycha, bo po tylu nocach z "muzyką" trudno się jest odzwyczaić;-). Najważniejsze, że Natka bardzo dobrze i bezboleśnie przeszła zabieg:tak:.
Sandra1982, a Ci dobrze z tym urlopem - ja to już w poniedziałek idę do pracy i to od 6 do 18 - heh w sumie wybierając ten zawód wiedziałam na co się piszę:tak:. A cóż tak obserwujesz swój cykl (babska ciekawość:-p):confused:?
Basiek19810, a to zołza z tej Waszej byłej opiekunki - toż to kompletnie nieodpowiedzialna baba:wściekła/y:. Jak żeście sobie poradzili z tą sytuacją:confused:?
Agusiaaa czekam z niecierpliwością na info dotyczące Fasolki - czy zdrowo rośnie i czy odsłoniło przed Wami swoją płeć (choć, jak dla mnie to będzie dziewczynka:blink:). Dziękuję za informacje o tym komisie - z pewnością to sprawdzę:tak:. Przeglądając Allegro, jak już coś miało niską albo umiarkowaną cenę najczęściej nie zachwycało mnie sowim wyglądem, a jak już coś znalazłam to cena mnie przeraziła:shocked2:.
Hanna31, a ten rower to ze złota był i wysadzany kamieniami szlachetnymi, a może antyk jakiś:-p?
Coraz częściej przed Świętami (czy to Bożego Narodzenia czy Wielkiejnocy) mam ochotę rzucić całą tą otoczkę prania, sprzątania, zakupów, gotowania, etc. na rzecz przeżyć duchowych. Od dawna przez to nie potrafię już poczuć magii, która kiedyś gościła w sercu i dzięki której człowiek chciał, aby Święta, jak najszybciej nadeszły. Teraz to mi się Święta kojarzą tylko z harówką:-(.
______§§____________§§
_____§__§__________§__§
___§§____§_________§___§
__§___§___§_______§____§
_§____§____§_____§____§
_§___§_§____§___§____§
_§§§§___§___§§§§§___§
_________§_________§___§§_§§
________§___§§_§§___§_§§§c§§§
_______§_____________§_§d§§§
_______§______§______§__§§§
_______§____§___§____§___§
________§____§§§____§___§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§_§_§§____§_______§__§_§§_§_§
§____§_____§_____§__§__§____§
_§____§____§_____§_§__§____§
__§____§§§§_______§§§§____§
___§____§___________§____§
____§____§§§_____§§§____§
_____§§§§___§§§§§___§§§§
............((_,»*—*« »*—*«,_))
((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_))
*~*~*~*~*WESOŁYCH ŚWIĄT*~*~*~*~*
Dobranoc:-D!!!
 
Do góry