reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biodra/miednica po ciąży

Sylwestrowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2021
Postów
1 128
Pytanie skierowane do mam 😉

Jestem ponad 6 tygodni po porodzie i zastanawiam się czy moje biodra „wrócą” do stanu przed ciąża czy pozostaną już troszkę szersze? Wagę mam mniejszą jak sprzed ciąży, zawsze nosiłam rozmiar 36 i do dziś ledwo, ledwo dopinam jeansy. Nie jestem w stanie przechodzić w nich dłużej jak dwie h.
Jak było u Was? Mam jeszcze dać sobie czas czy pogodzić się z myślą o skompletowaniu na nowo spodni?
 
reklama
W pierwszej ciąży miałam podobną sytuację ale po 3 miesiącach już normalnie się dopinalam w spodnie:) teraz drugi poród i odrazu wskoczyłam w stare spodnie ❤️ także daj sobie czas :)
 
Moje biodra zawsze wracają chociaż przez pierwsze tyg brakuje mi kilku cm, żeby się dopiąć :) po 2 miesiącach wszystko wraca do normy :)
 
U mnie to kwestia skóry z brzucha, która opadła na biodra :) po pierwszym porodzie ciało wróciło do normy ok pół roku po CC. Obecnie 10 tyg po i jeszcze trochę brakuje i wagowo i wyglądowo, bo niby się dopinam w spodnie, ale brzuch wisi. Jednak to najmniejszy z moich problemów 🤣
Po pierwszej ciąży najbardziej chudłam właśnie po 6 miesiącach, aż za bardzo. Byłam też długo kp. Przytyłam dopiero kiedy odstawiłam syna :)
 
Ja po obu porodach mam kraglejszą pupę i tyci szersze biodra (przy czy nie narzekam na to, bo to dobrze. 😉) w związku z czym ciężej było mi wejść w spodnie. Na plusie po ostatniej mam ok 3 kg. Teraz mam fajniejsze dolne partie niż przed 🤣 ciązami
 
reklama
Pytanie skierowane do mam 😉

Jestem ponad 6 tygodni po porodzie i zastanawiam się czy moje biodra „wrócą” do stanu przed ciąża czy pozostaną już troszkę szersze? Wagę mam mniejszą jak sprzed ciąży, zawsze nosiłam rozmiar 36 i do dziś ledwo, ledwo dopinam jeansy. Nie jestem w stanie przechodzić w nich dłużej jak dwie h.
Jak było u Was? Mam jeszcze dać sobie czas czy pogodzić się z myślą o skompletowaniu na nowo spodni?
Wroca. Daj sobie rok przynajmniej :)
 
reklama
Do góry