reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Blada kreska na tescie ciazowym

majtaj89

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zrobilam test maz i wszyscy mówią zebym nie cieszyła sie za bardzo a jakie jest wasze zdanie?
20191104_220300.jpg
20191104_220247.jpg
20191104_220247.jpg

reklama

Kundzia093

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zrób inny test :) ja też miałam ten za pierwszym razem też kreska blada... Takie na dwoje babka wróżyła...wiec zaraz poleciałam do apteki od razu wzięłam dwa innej firmy i już pięknie było widać. Na ten moment tamte dwa inne ciągle kreski mega widoczne na tamtym znikło :)

c_or_nelia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czemu masz się nie cieszyć? Kreska jest widoczna. Test pozytywny. Gratulacje!

yzek1305

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Test pozytywny.gratuluję.Miałam tak samo na początku swojej podróży.Bardzo Ci gratuluję i trzymam kciuki oby wszystko było dobrze,bo jak się sama niebawem przekonasz to tylko jeden z wielu etapów,który kończy się sukcesem....Trzymam kciuki kochana

majtaj89

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
majtaj, możesz zrobić betę i mieć pewność, wynik czarno na białym, bez domysłów, doszukiwania się i zadręczania :)

reklama

MB91

Moderator
Rozwiązania
0
Moim zdaniem pozytywny - też tak miałam :) Zrób betę albo inny test jeszcze raz

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama