reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na tescie ciazowym

majtaj89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
46
Zrobilam test maz i wszyscy mówią zebym nie cieszyła sie za bardzo a jakie jest wasze zdanie?
20191104_220300.jpg
20191104_220247.jpg
20191104_220247.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Witam dziewczyny,
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, a chciałabym prosić o ocenę :D
Wczoraj po południu zrobiłam test, pojawiła się po chwili lekka blada kreseczka, ledwo widoczna, ale jest, przynajmniej ja widzę i partner również. Dla pewności dziś z pierwszego moczu zrobiłam drugi test z innej firmy (pink rossmanowy, bardzo czuły) i pojawiła się dość widoczna druga kreska...
Co sądzicie, cieszyć się, czy jeszcze za wcześnie ? Dołączam zdjęcia testów...😊
Ten drugi wyglada jak mój pierwszy 😁 gratulacje ❤️
reklama
Dzięki dziewczyny ze wy wspieracie bo niestety rodzina dopoki nie zobaczy bety albo papierka od lekarza nie uwierzy

Dlaczego? Przecież test ciążowy jest pozytywny nawet jak jest baaaardzo blada kreska. Ja miałam wręcz niewidoczną kreskę. Na zdjeciu w ogóle nie było jej widać i jestem już w 30 tygodniu.
Na każdej instrukcji obsługi testu jest napisane, że samo pojawienie się drugiej kreski oznacza ciążę.
 
Zależy po jakim czasie odczytujesz wynik. Jeśli ta blada kreska wyszła później niż po 5min to test może być zafałszowany. A jeśli nie to tylko gratulować ciąży.
 
reklama
Do góry