reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Dołączył(a)
2 Kwiecień 2016
Postów
7
Witam przyszłe i obecne mamy. Jestem tutaj nowiutka :) z góry przepraszam za powtarzający sie wątek ale staramy sie z mężem o dziecko o jakiegoś czasu. Niestety test nie rozwiązał moich watpliwości. Kredka jest blada. Na powtórzonym teście to samo. Wydaje mi sie ze może to za wszesnie bo do zapłodnienia mogło dojść ok. Tydzien temu.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
c945843dbad874f56e5337589d29dd2a.jpg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
jak dla mnie to GRATULUJE... fakt tydzien po zaplodnieniu to za wczesnie na robienie testu i u wiekszosci nic nie widac... u ciebi widze ... bladzioch ale jest... leć do labo i zrob bete;)
 
Nie chce juz skakać pod sufit ale nie powiem cieszę sie :) teraz tylko upewnić sie.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja pierwsze dwa testy z Synkiem miałam właśnie takie bledziutkie :)
Dla pewności pobiegłam zrobić Betę i Tobie radzę to samo :)
 
Tez miałam taka bladziutka a trzy dni później juz dwie wyraźne :)
Podobno jak zrobisz test z samego rana to wychodzi wyraźniejsza.
 
Gratki! :) miałaś jakies objawy zagnieżdżania, cokolwiek?
Ja mam dzisiaj 7dpo i juz bym chciała testować ;)
 
reklama
Poczekam jeszcze do rana w zapasie kilka testów może cos sie rozjaśni a raczej przyciemni ;)

Z objawów to boli brzuch jak przed okresem i co chwile na siku biegam
 
Do góry