reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blade kreski .. co sądzicie..

no a czego zazdrościmy? Sama autorka napisala, że ma wiele poronień za sobą i teraz ma dystans do tej ciąży? Więc kto co komu zazdrości?
Uważam, że stworzyła się 💩burza, niepotrzebna, ponieważ dziewczyna zobaczyła dwie kreski, a inne z Pań nie.
I to nie oznacza, że cieszę się z tego czy bawi mnie problem starań. Jest odwrotnie, moje wspoloczucie jest ogromne.
Sama wiem co to znaczy starać się przy diagnozie 100% niepłodny mężczyzna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niech zgadnę - ten sposób to seks?

Autorce współczuje historii, ale bez obrazy uważam ze to raczej do przerobienia na terapii niż przez wrzucanie pierdyliardu pozytywnych testów na randomowe forum. Mowie to z cała życzliwością, sama zaliczyłam biochem i wiem jak to potrafi wpłynąć na psychikę. I sama korzystam z terapii.
Pudło.
 
Uważam, że stworzyła się 💩burza, niepotrzebna, ponieważ dziewczyna zobaczyła dwie kreski, a inne z Pań nie.
I to nie oznacza, że cieszę się z tego czy bawi mnie problem starań. Jest odwrotnie, moje wspoloczucie jest ogromne.
Sama wiem co to znaczy starać się otzy diagnozie 100% niepłodny mężczyzna.
Wiesz, niektóre w ciąży tez nie lubią bezsensownego spamu ;)
 
Niech zgadnę - ten sposób to seks?

Autorce współczuje historii, ale bez obrazy uważam ze to raczej do przerobienia na terapii niż przez wrzucanie pierdyliardu pozytywnych testów na randomowe forum. Mowie to z cała życzliwością, sama zaliczyłam biochem i wiem jak to potrafi wpłynąć na psychikę. I sama korzystam z terapii.
Ok, nie odbieram jako atak . Poniekąd masz rację , ale to chyba taki "akt desperacji " :)
 
Uważam, że stworzyła się 💩burza, niepotrzebna, ponieważ dziewczyna zobaczyła dwie kreski, a inne z Pań nie.
I to nie oznacza, że cieszę się z tego czy bawi mnie problem starań. Jest odwrotnie, moje wspoloczucie jest ogromne.
Sama wiem co to znaczy starać się otzy diagnozie 100% niepłodny mężczyzna.
Ale czekaj, wszyscy tutaj do znudzenia powtarzali ze te testy są pozytywne a autorka jeszcze wrzuca kolejny i pyta ... jakby coś nasza opinia miała zmienić 😁 wiec myślisz się, wszyscy te kreski widzą, nie da się nie zauważyć w kilku wątkach 😁
 
Ale czekaj, wszyscy tutaj do znudzenia powtarzali ze te testy są pozytywne a autorka jeszcze wrzuca kolejny i pyta ... jakby coś nasza opinia miała zmienić 😁 wiec myślisz się, wszyscy te kreski widzą, nie da się nie zauważyć w kilku wątkach 😁
Hehe ależ jesteś uparta. Wstawiłam tu i na jeszcze JEDEN wątek ale na aplikacji zablokowało mi się konto wobec tego założyłam nowe . Ot, cała historia ... A wstawiłam cyfrowy żeby pokazać że to fajne potwierdzenie tych kresek a nie że na siłę pokazuje że ciąża ..eh ,może pisze mało zrozumiale,już sama nie wiem..
 
Ale czekaj, wszyscy tutaj do znudzenia powtarzali ze te testy są pozytywne a autorka jeszcze wrzuca kolejny i pyta ... jakby coś nasza opinia miała zmienić 😁 wiec myślisz się, wszyscy te kreski widzą, nie da się nie zauważyć w kilku wątkach 😁
„Wrzuca kolejny i pyta”.
Wrzucila kolejny i już niw pytała tylko napisała „patrzcie”.
Takie sprostowanko.
 
reklama
Do góry