reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blade kreski .. co sądzicie..

reklama
Czuje, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o te dwie kreski. Zazdrość chyba wkroczyła.
To moja opinia.
Dlatego bardzo Ci dziękuję za Twoje odpowiedzi i nie pozostaje mi nic innego jak usunąć ten wątek ponieważ nie zamierzam nikogo "obrażać " zwłaszcza że nie wiem kiedy to robię xd
 
Żeby się sprzeczać trzeba mieć powód . Wobec tego kończę dyskusję.

Po prostu zanim coś napiszesz pomyśl, że inne dziewczyny też mogą być po poronieniach, ciążach pozamacicznych czy po urodzeniu martwych dzieci i mogą mieć zgoła inne myślenie od Twojego (np. umieć czytać instrukcje testów ciążowych)

Czuje, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o te dwie kreski. Zazdrość chyba wkroczyła.
To moja opinia.

Tak, bardzo zazdroszczę ;) nie wiem czego, ale zazdroszczę
 
Dlatego bardzo Ci dziękuję za Twoje odpowiedzi i nie pozostaje mi nic innego jak usunąć ten wątek ponieważ nie zamierzam nikogo "obrażać " zwłaszcza że nie wiem kiedy to robię xd
Pozdrawiam Ciebie i Twoje dzieciątko pod sercem ❤️❤️❤️
Masz racje usuń wątek, będę pamiętać o Tobie!
 
reklama
Czuje, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o te dwie kreski. Zazdrość chyba wkroczyła.
To moja opinia.
Znam sposób na ciąże, nawet ze 100% niepłodnym mężczyzną. Na forum go nie znajdziecie…
Niech zgadnę - ten sposób to seks?

Autorce współczuje historii, ale bez obrazy uważam ze to raczej do przerobienia na terapii niż przez wrzucanie pierdyliardu pozytywnych testów na randomowe forum. Mowie to z cała życzliwością, sama zaliczyłam biochem i wiem jak to potrafi wpłynąć na psychikę. I sama korzystam z terapii.
 
Do góry