reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blady test czy zwidy?

blaidddrwg

Aktywna w BB
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2018
Postów
76
Dziewczyny, czy tu jest blada kreska, bo ja już się zastanawiam, czy sobie czegoś nie wkręcam... Mój mąż od razu powiedział, że są dwie, a ja się cały czas zastanawiam. Naczytałam się w internecie, że facelle potrafi pokazać drugą słabą kreskę mimo że nie ma ciąży i teraz już nie wiem...
Test oczywiście i tak powtórzę w poniedziałek. No chyba że mnie @ wyprzedzi.
 

Załączniki

  • IMG_20190928_081442.jpg
    IMG_20190928_081442.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 199
reklama
Skoro i mój mąż coś widzi, i wy coś widzicie, to na wszelki wypadek nie piję dzisiaj na imprezie. :p Zobaczymy za parę dni innym testem. Dzięki. :)
Powtórz innym testem, nawet dzisiaj. W powiększeniu nie ma drugiej kreski a tak jak piszesz te testy lubią pokazywać ciąże nawet jak jej nie ma. Ile spóźnia Ci się okres?
 
Powtórz innym testem, nawet dzisiaj. W powiększeniu nie ma drugiej kreski a tak jak piszesz te testy lubią pokazywać ciąże nawet jak jej nie ma. Ile spóźnia Ci się okres?
Na żywo widzę ją wyraźnie, bez przyglądania się i mój mąż jak mu pokazałam też od razu powiedział, że widzi dwie kreski, no ale ciężko zrobić zdjęcie czemuś takiemu słabym telefonem. Od razu też napiszę, że widziałam ją kilka minut po zrobieniu, a nie dopiero jak wyschła, i potem nie ściemniała. Okres mam mieć jutro, więc się wstrzymam z kolejnym testem po prostu. Jeżeli to jest bladzioch na najczulszym możliwym teście zrobiony z samego rana to moim zdaniem bez sensu jest powtarzać popołudniu tego samego dnia. ;)
 
reklama
Na żywo widzę ją wyraźnie, bez przyglądania się i mój mąż jak mu pokazałam też od razu powiedział, że widzi dwie kreski, no ale ciężko zrobić zdjęcie czemuś takiemu słabym telefonem. Od razu też napiszę, że widziałam ją kilka minut po zrobieniu, a nie dopiero jak wyschła, i potem nie ściemniała. Okres mam mieć jutro, więc się wstrzymam z kolejnym testem po prostu. Jeżeli to jest bladzioch na najczulszym możliwym teście zrobiony z samego rana to moim zdaniem bez sensu jest powtarzać popołudniu tego samego dnia. ;)
Test testowi nie równy. Jaka czułość ma ten, który robiłaś? Pora dnia tutaj nie ma kompletnie żadnego znaczenia.
 
reklama
Test testowi nie równy. Jaka czułość ma ten, który robiłaś? Pora dnia tutaj nie ma kompletnie żadnego znaczenia.
10. Jak nie ma, to dlaczego na każdym teście w instrukcji napisane jest, żeby robić z samego rana, kiedy poziom hormonów jest najwyższy?
Tu może trochę lepiej widać, ale nie chce mi się jakoś specjalnie analizować, bo i tak jest test do powtórki.
 
Do góry