reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blizniaki :)

Piją zawsze tyle samo i o stałych porach, a tych kup też jest teraz mało. Praktycznie co drugi dzień, choć jako noworodki wypróżniały się częsciej.
 
reklama
Witajcie podwójne mamusie :) ja tez od 3 tygodni jestem podwojna ;)
A moi chlopcy mam wrazenie ze jakos czesto kichaja, zastanawiam sie czy nie sa przeziebieni jacys, ale goraczki nie maja, jedza , nie placza hmm sama juz nie wiem moze jestem przewrazliwiona...
 
Witajcie podwójne mamusie :) ja tez od 3 tygodni jestem podwojna ;)
A moi chlopcy mam wrazenie ze jakos czesto kichaja, zastanawiam sie czy nie sa przeziebieni jacys, ale goraczki nie maja, jedza , nie placza hmm sama juz nie wiem moze jestem przewrazliwiona...
Witaj
Male dzieci bardzo czesto psikaja i nie ma w tym nic złego:tak::tak::tak:
Do tego moga miec tez czesto czkawke:-):tak:
 
Witaj
Male dzieci bardzo czesto psikaja i nie ma w tym nic złego:tak::tak::tak:
Do tego moga miec tez czesto czkawke:-):tak:
nalalam im do noskow troche soli fizj i "wyssalam" im frida takie wielkie kozy z nosa ze nie wiem jak oni oddychali z tym w tych malych noskach, a na sucho , bez soli nic nie chcialo wyjsc
 
nalalam im do noskow troche soli fizj i "wyssalam" im frida takie wielkie kozy z nosa ze nie wiem jak oni oddychali z tym w tych malych noskach, a na sucho , bez soli nic nie chcialo wyjsc
A skad takie kozy mieli w noskach:szok::szok::szok:Moze byli zle odsluzowani:confused2:
jmoim psikalm do noska mucofluid i po pol godziny tez sciagalam gruszka:tak::tak::tak:W sumie o moglam to robic w domu mucofuidem do noska lub lekarka chciala w przychodni zalozy maseczki z mucofluidem
 
To ja mam pytanie, ja karmie teraz juz chlopakow tylko butelka, moje pytanie brzmi: Przepajac ich czy nie przepajac i jesli tak to czym i jak czesto?
 
To ja mam pytanie, ja karmie teraz juz chlopakow tylko butelka, moje pytanie brzmi: Przepajac ich czy nie przepajac i jesli tak to czym i jak czesto?
Przepajac:tak:Ja moje przepajalam nawet jak byly karmione mieszanie:tak::tak::tak::tak:
Moze byc woda przegotowana lub delikatna herbatka z kopru wloskiego:tak::tak:Moga pic nawet malutko,wazne zeby byli chociaz troszke przepajani
Moje pily roznie ,bo czasami po 20 ml a czasami nawet po 90ml
 
reklama
Hej dziewczyny ja jestem w 26 tyg blizniaczej ciazy spodziewam sie parki.Maluchy waza 910g i 1000g.Mam juz 3 letniego syna i boje sie jak to bedzie.Wczoraj wieczorem mialam dziwne skurcze promieniujace do plecow dzis ustaly nie wiem troche co robic mam juz zalozone kółko podtrzymujace szyjke macicy.Czy ktoras z was miala lub ma podobne problemy????
 
Do góry