reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Blog dla przyszłych mam :)

Temat na forum 'Ogłoszenia - Warszawa' rozpoczęty przez Patrycja2301, 5 Listopad 2014.

1. Patrycja2301

Patrycja2301 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  2. reklama
  3. olinddaaa87

olinddaaa87 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardzo fajny blog :) Ja zaczęłam wraz z mężem pisać sobie taki blog na worpress.com ale chyba z braku zajęcia bo jest o wszystkim i o niczym :)

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie