reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobaskowo-zapraszamy na ploteczki

Hej Ciotki.
U nas ta niedziele minęła szybciutko, pogoda też paskudna, po obiedzie pojechałam sama do szpitala do babci, wróciłam po 17 kapiel wojtka i teraz siedzimy przed tv.
Ola oby ból szybko minał.
Miłego wieczorka ;-)
 
reklama
hej co takie pustki??
u nas przeszly dwie burze i 2 ulewy :szok::szok:
szymon juz zasnal,a hania juz przezywa bo jutro na ta wycieczke jedzie :-)
mezus za troche na ta nocke znow idzie wrr...
zagladacie tam na forum?? dziala wam dobrze?
bo ja narazie dalej zero odezwu ciekawe czy wogole ktos raczy sie do mnie odezwac :wściekła/y::wściekła/y:...

Klaudia jak babcia??

Ola jak bol glowy minelo??

ja mykam zajrze jeszcze :-)
 
hej co takie pustki??
u nas przeszly dwie burze i 2 ulewy :szok::szok:
szymon juz zasnal,a hania juz przezywa bo jutro na ta wycieczke jedzie :-)

zagladacie tam na forum?? dziala wam dobrze?
bo ja narazie dalej zero odezwu ciekawe czy wogole ktos raczy sie do mnie odezwac :wściekła/y::wściekła/y:...


Ola jak bol glowy minelo??

ja mykam zajrze jeszcze :-)

Madziu po drzemce mi trochę przeszło ... wydaje mi się ze ten ból to wina pogody...
ja na polki zaglądam ale coś mi sie długo otwiera i wywala mnie ze stronki....:wściekła/y:
 
hejka,szymon fajnie juz smacznie spi :-)
a u nas ciagle pada :wściekła/y::wściekła/y:
a na polkach zagladaja laski czy tez tak pusto jak tu??
 
Madziu dziś byłam tylko ja i to jeszcze ok 12 .... później Basia i teraz Klaudia na koniec...
moj jeszcze biega ale mam nadzieje ze ok 21 już będzie spal....
 
Madziu dziś byłam tylko ja i to jeszcze ok 12 .... później Basia i teraz Klaudia na koniec...
moj jeszcze biega ale mam nadzieje ze ok 21 już będzie spal....


no to pusto tez :szok:
szkoda ze basia tu nie zajrzala....
ja bylam zrobic mezusiowi jajecznice z ziemniakami :-):-)
i ja podjem troszke...:tak:

ciekawe jaka bedzie jutro pogoda oby nie padalo bo ta wycieczka to troche do zwiedzania :tak:
 
Basia ma jakiś problem z BB:baffled: i pisze na polkach....
a gdzie Hania jedzie???
 
Basia ma jakiś problem z BB:baffled: i pisze na polkach....
a gdzie Hania jedzie???


problem z bb dziwne??:crazy:..nigdy tu nie mialam problemow...
kurde teraz przeze mnie dziewczyny sie podziela i jeden beda tu drugie tam..
kurde moze jutro poniedzialek to moze w koncu cos ruszy i dadza mi jakies haslo bo to juz przegiecie zeby nie bylo mozna sie logowac normalnie !!!!:wściekła/y::wściekła/y:

a Hania jedzie do Zielonej Gory do sali zabaw i do ochli tam maja cos zwiedzac :-)
powrot maja na 17:30 wiec troche ich nie bedzie :tak:
 
hej Dziewczyny jest jeszcze która
My już w domku byliśmy u Mamy na obiadku mały właśnie zasnął a ja trochę siadłam cały dzień prawie pada buuuuuuuuuu
 
reklama
hej Dziewczyny jest jeszcze która
My już w domku byliśmy u Mamy na obiadku mały właśnie zasnął a ja trochę siadłam cały dzień prawie pada buuuuuuuuuu


czesc iwonka fajnie ze wpadlas :-)
u nas tez deszczowo i burzowo :wściekła/y::wściekła/y:

ja jestem jeszcze chwile posiedze
:tak:
:tak:
 
Do góry