reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobaskowo-zapraszamy na ploteczki

reklama
o szybko ci poszlo z ta kapiela :tak:
no jeszcze nie spia hania lezy a mlody biega...
no widzisz mezus chyba cos przemyslal....dobra ja tez bede sie zwijac moze poleze zmalym to zasnie :tak:

jak tylko haslo jakies dostane to odrazu wracam na stare smieci :tak:

to do jutra sorki ze zmykam ale chca go juz uspac...
a ty idz kisielek zjedz z mezem :-):-)

dobrej nocki papa :-)
 
Hej dziewczyny widzę że się tutaj przeniosłyście szkoda że ciągle coś nie tak jest na polkach przyzwyczaiłam się tam heheh
Chciałam wam powiedzieć że remont zakończyłam i już wszystko jest super wyremontowane porobię zdjęcia i wam pokażę
 
Dzien dobry mamcie !!!!
ja juz z kawa,obcielam nawet juz mojego m....:-)
zaraz ide szykowac cos na obiad...

Iwonka czekamy na focie,jak tylko dostane jakies haslo na forum to tam wracamy ale narazie zero odezwu szkoda :zawstydzona/y:

zycze milej niedzieli :-)
 
cześć mamy... u nas pogoda do bani... humor jako taki tylko głowa mnie boli....
a ja mam dziś dzień wolny... teściowa gotuje obiad:-):-)....
będę zaglądać ....
 
hej my po obiadku
wlasnie chcemy wybrac sie na spacer i na lody ale chyba pogoda sie psuje bo chmury wisza...i cos mi tu zagrzmialo :szok::szok::szok:
wiec chyba narazie posiedzimy w domu


zajrze pozniej buzka !!!
 
reklama
my tez po obiadku....
siedzimy dziś w domku bo pogoda do bani...
ja chyba się położę bo ból głowy nie ustępuje:no:... idę na godzinkę na uszko:tak:
zajrzę później....
 
Do góry