reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bocian leci niesie dzieci - czyli z porodówki na gorąco BEZ KOMENTARZY

reklama
wiadomość od ONA1986 "Przyjęcie super w szpitalu. Jednak znajomości robią swoje także bardzo się cieszę. Jestem spokojna:-) jutro cesarka o 7.30. Nie wierzę że to już. Szok!" dopytywałam jeszcze o te pępowinę i zatrucie - i drugim smsie napisała " Zatrucie może nie bo ciśnienie w porządku tylko obrzęki, a pępowina poplątana dlatego jutro cc. A jutro dam znać. Buźki"
 
Kochane wiadomość od ONA1986:" Około 8 bylo cięcie. Stan był krytyczny :(tylko 2 pkt dostała na 10. Uratowali ją reanimacj. Ale nie widziałam jej jeszcze. Tylko M widział chwilkę. Lekarze nie bardzo chcą mówić co będzie, mówią że kilka dni trzeba poczekać. Zachłysnęła sie wodami. Ja miałam narkoze ogolna. Wszystko boli. Michalinka 3250g i 51 cm. Modlę się aby zyła jak odłączą jej jakiś tlenek i jest w jakimś cieple. Oj mowię Wam co przeżywamy:("
 
wiadomość od ONA : " godzinę temu przywieźli mi pokazać Michalinkę. Jest lepiej dziś dostała żółtaczkę, podobno to dobry znak. A wiecej mówią lekarze że powiedzą za kilka dni. Jestem taka szczęśliwa ale zarazem zmartwiona. Wierzę że będzie wszystko dobrze. Ja leżę dostaje kroplówki, już byłam na małym spacerku. Jestem taka głodna że szok, na obiad dostałam sucharki to nie pamiętam kiedy mi coś tak smakowało:-)" i drugi sms " Michalinkę widziałam 1,5 minutki dałam tylko buzi i zabrali. A póki co nie mogę jeść może kleik jakiś na kolacje. Mówił mi M że dziewczyny pisza :-) bardzo się cieszę że Nas wspieracie!"
 
reklama
Wiadomosc od DOVEINRED.

" Witam. Noc u nas minela w miare dobrze. W miare bo Mestwin gorzej jadl i nie mogl sie dobrze odbic. Od 5tej rano spi jak aniolek. Czego nie moge powiedziec o dzieciach sasiadek. Juz zaczyna mnie wszystko bolec choc otrzymuje rozne srodki przeciwbolowe. Najgorzej jak trzeba samemu wkladac i wykladac z lozeczka... Wtedy miesnie brzucha daja znac. Rano wyciagneli mi cewnik wiec pozniej kaza mi wstac pod prysznic.Pozdrowionka"

I jeszcze DOVEINRED kazala przekazac swoje wyrazy wspolczucia dla Naszej Agacinki, pisze ,"ze jest z Nia serduszkiem"
 
Do góry