reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Boje sie najgorszego

Ja do 9.04 bym nie czekała. Pojechalabym na sor mówiąc ze mnie brzuch boli a tam by Cię zbadali... Do 9.04 to kupę czasu i będziesz się stresować a to nie potrzebne...

Napisane na GT-N7100 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No już jestem spokojna. Moje maleństwo ma sie dobrze, serduszko ładnie bije. Teraz jestem spokojna. Panikara ze mnie, no ale dziewczyny, ktore poronily juz, to wiedza ze to ogromny strach.
Dziekuje wam dziewczyny, ze bylyscie.
 
A takue usg nie jest szkodliwe dla dziecka? Mialam robione w 6 tyg. Dzis sie umowilam na usg i mam wizyte wyznaczona na 9 kwietnia. Wiec 3 i 2 tyg roznicy.Czy to nie za czesto? Moze cos zaszkodzic?
Ja na początku ciąża zagrożona usg co 2 tygodnie a z pobytami w szpitalu nawet czesciej. Co do objawów to mi akurat wyciszaly się powoli ale był dzień że tak mnie nie mdliło i czulam się lepiej a był dzień że było tragicznie tak do 11 tygodnia potem już mdłości miałam tylko wieczorem do 14 tygodnia. Obecnie 23+3☺️
 
USG to nie rentgen:). Rentgen wykorzystuje promieniowanie, a USG ultradźwięki.
Badanie USG działa dzięki fali, która trafiając na "przeszkodę" odbija się i daje nam obraz. Nie jest to szkodliwe:). Także spokojnie.
Ja np. kiedyś miałam kontrolę ginekologiczna z usg a na drugi dzień USG prenatalne [emoji14]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko jest jedno ale u mnie. Mam 9 tyg. Zaraz 10, a wielkosc to 8,6mm. A to juz nie jest chyba normalne. Chociaz mi doktorowa powiedziala, ze niby ok.
 
Nie. Juz po prostu o tym niemysle. Aby do kolejnego usg u mojego lekarza. Moj partner ma racje. Doszukuje sie niewiadomo czego
 
Same zobaczcie... Co z tego opisu wynika, bo ja juz glupieje.
 

Załączniki

  • 20180324_164714-1.jpg
    20180324_164714-1.jpg
    548 KB · Wyświetleń: 247
  • 20180324_164817-1-1.jpg
    20180324_164817-1-1.jpg
    251,1 KB · Wyświetleń: 240
  • 20180324_164820-1.jpg
    20180324_164820-1.jpg
    616,9 KB · Wyświetleń: 230
reklama
Według mnie też prawidłowo, a to że wiek wg usg nie jest identyczny z wiekiem z terminu miesiączki w twoim przypadku może być poprzez niedokładne zaznaczenie przez lekarza punktów do przeprowadzenia pomiarów (tak mi się rzuciło w oczy na ostatnim zdjeciu) lub późniejszą owulacją a co za tym idzie młodszą o tydzień ciążą [emoji4]
Ale nie jest to powód do niepokoju [emoji4]
 
Do góry