reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha w 1 trymestrze

lisa2020

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Luty 2023
Postów
53
Hej, jestem na przełomie 7 i 8 tygodnia ciąży. Od tygodnia boli mnie brzuch tak jak podczas okresu. Nie wiem co mogę z tym zrobić, dodam, że nie mam plamień. Dwa razy dziennie biorę duphaston. Co Wam pomogło? Nospa nie działa.
 
reklama
Hej, jestem na przełomie 7 i 8 tygodnia ciąży. Od tygodnia boli mnie brzuch tak jak podczas okresu. Nie wiem co mogę z tym zrobić, dodam, że nie mam plamień. Dwa razy dziennie biorę duphaston. Co Wam pomogło? Nospa nie działa.
Wszystko się naciąga to i boli. Może spróbuj termofora. Ja unikałam przeciwbóli, ale rozumiem, że każdy odczuwa ból inaczej.
 
Hej, jestem na przełomie 7 i 8 tygodnia ciąży. Od tygodnia boli mnie brzuch tak jak podczas okresu. Nie wiem co mogę z tym zrobić, dodam, że nie mam plamień. Dwa razy dziennie biorę duphaston. Co Wam pomogło? Nospa nie działa.
Najlepiej skonsultuj ze swoim ginekologiem. Ja na początku brałam magne b6 forte 3*1 teraz wszystko się rozciąga więc też mogą być bóle okresowe.
 
U mnie było to samo. Macica wystartowała 😁 nie brałam leków przeciwbólowych, ale miałam dużo duphastonu, dużo odpoczywałam i to pomagało. Potem
miałam długą przerwę, a teraz w 2 trymestrze też się zdarza jakby ciągnięcie w brzuchu i w pachwinach sporadyczne.
 
reklama
reklama
Do góry