reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha w ciaży

Dołączył(a)
2 Listopad 2016
Postów
11
Witam. Od średnio tygodnia pobolewa mnie brzuch tak jak na miesiączkę na poczatku zdarzało się tylko wieczorem ale od 3 dni czuje jak by przez cały dzień dodam że jest to 25 tydzień. od 2 dni biorę nospe tak zalecił lekarz ale nie widzę w sumie poprawy dalej bardzo lekki ból. Długość szyjki była mierzona 5 tyg temu i wynosiła 4 cm. czy to normalne?
 
reklama
Uważaj na ból brzucha u mnie takie bóle jak na miesiaczke to były skurcze zaczęły się od 25 tygodnia urodziłam w 35
 
Z dzieckiem było wszystko dobrze po urdzeniu w 35 tyg? na wizytę zapisałam się dziś ale do innego lekarza bo moj prowadzący był tylko do 13.
 
A ja miałam też jak na okres bóle , a urodziłam dzień po terminie i to jeszcze przez cc, bo dziecko się nie spieszyło. Oczywiście sprawdź każdy sygnał związany z bólem trzeba, ale może to być nic takiego
 
Z dzieckiem było wszystko dobrze po urdzeniu w 35 tyg? na wizytę zapisałam się dziś ale do innego lekarza bo moj prowadzący był tylko do 13.
Oddychal samodzielnie, ale szybko sinial bo nie mógł utrzymać temperatury był dogrzewany. Ogólnie dostał 10 pkt. Potem nam wyszła asymetria i wnm ale czy przez wczesniactwo czy co innego to nie wiem.
 
Bardzo mądrze zrobiłaś, że zapisałaś się do lekarza. Pytanie, czy pobolewa cię brzuch, czy podbrzusze i czy twardnieje? Bóle podbrzusza mogą być związane z rosnąca macicą, ja miałam bóle i skurcze przedwczesne, bo akurat córeczka tak się ułożyła, że je prowokowała. Od 6 miesiąca ciąży przynajmniej raz w tygodniu trafiałam na IP, a urodziła się w końcu w 40 tygodniu ciąży, Przyczyn może być wiele zresztą sprawdź, a najważniejsze idź do lekarza:) - Bóle brzucha w ciąży groźne i niegroźne
 
No właśnie to jest ból podbrzusza i jak by rozchodzil się na biodra...uda. to moja pierwsza ciąża. twardnienie brzucha tez było ale 2 dni temu pojechałam na IP zbadał lekarz "namacalnie" i powiedział ze wszystko ok i tylko tyle z jego strony się dowiedziałam.
 
reklama
Po wizycie u lekarza wszystko ok. Długość szyjki 5 cm wszystko prawidłowo przebiega. Kazał odpoczywać brać nospe ew jak nie przejdzie po tygodniu to się zglosic do kontroli i wypisze progesteron.
 
reklama
Do góry