reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ziemniaczek ja mam 1cm szyjke od 26 tygodnia ciąży i od tego czasu mi się nie skrócila. Jak widać dotrwalam już do 34 tyg, jeszcze mi trochę zostało, ale jestem dobrej myśli i Ty tez musisz być :*
 
reklama
Masz racje Asia w tamtym roku pogoda była dużo lepsza. Moim zdaniem nasz klimat się zmienia kiedyś nie było tyle opadów.
Od września pogoda jest inna . Teraz to deszcze i wichury. Szkoda ze nie mieszkam w Hiszpanii gdzie cały rok jest ciepło.
 
Zazdroszczę Wam tej pochmurnej pogody. U mnie zapowiada się upał, który kocham, ale nie jak jestem w ciąży :D
 
Saramad
Ale super pocieszenie dziękuję ci.
Ja mam cm od 20 tc ale za to ta moja szuka jest mocna no i mam szew dzięki temu trzyma tak lekarz powiedział. A ty masz jakieś zabezpieczenie na nią?
 
Saramad
Ja tez kocham upały nawet w saunie się dobrze czuje ale jak nie jestem w ciąży.
Jak jest brzydko na dworze to dla mnie jest super bo nie kusi mnie żeby wyjść.
 
Oj wiem co czujesz, jak ja widzę taką piękną pogodę to tak bardzo bym wyskoczyła na basen :) albo nad jeziorko na leżaczek :) Byle by tylko nie siedzieć w domu :p
 
No ale to nie będzie wieczne. Pocieszam się ze jeszcze 3 miesiące i będę wolna.
Ale powiem ci coś ze teraz współczuję strasznie osobom niepełnosprawnym które są uwiazane i nie mogą nic same zrobić i one mają tak na stałe.
Oczywiście wcześniej też współczulam ale nie tak jak teraz.
 
Przetrwałam. Chyba rzeczywiście nabiał potęguje mi skurcze, wczoraj rano zjadłam owsiankę i miałam od południa straszne skurcze. Musiałam jednak pojechać do mojej <babci>, ma 97 lat (jeszcze pracuje), niedowład prawej ręki i trzeba jej zrobić zakupy i ugotować. Jeszcze tylko w poniedziałek i się pożegnamy :sad:. Mówi, że sama leżała przez całą pierwszą ciążę i dużo w drugiej to mnie rozumie. Jak wspomniałam o przegrodzie to przytaknęła, chyba też miała ten problem. Cudowna kobieta. Jeszcze nigdy nie spotkałam kogoś takiego.
 
reklama
Pierwszy raz słyszę że nabiał poteguje skurcze myślę że to nieprawda.
Ja też dużo jem nabiału i nie mam tego problemu no ale każdy jest inny.
Ale i tak nie wierze ze to od tego.
Musisz jeść nabiał żeby dziecko się rozwijało jadziu.
 
Do góry