reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Naturalny antybiotyk.
Ja troche modyfikuje takie przepisy pod siebie.
Pasta z kurkumy to po prostu gotowana w wodzie mielona kurkuma, mozna zastąpić proszkiem. Goździki zmieliłam w moździerzu i przez sitko przesialam, zeby nie rozgrywać tego. Czosnku i miodu dałam wiecej. Propolisu nie miałam, dałam pyłek pszczeli.
 

Załączniki

  • CD02D1B0-A166-4C99-B49E-929E21F59738.jpeg
    CD02D1B0-A166-4C99-B49E-929E21F59738.jpeg
    936,1 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Hej dziewczyny. Wlasnie po 6 tygodniach w szpitalu wyszłam do domu . 30 tydzień ciąży długość szyjki 1.4 krótka ale rozwarcia podobno nie ma .Dzisiaj w nocy miałam koszmar twardnienie brzuch cały czas bo mały się cały czas wiercil i pobudzal spałam chyba 2 h. Synek waży już 1700 i jest bardzo ruchliwy. Dziewczyny mam pytanie ile luteiny przyjmowalyscie w 30 tygodniu ? Ja mam zapisane 2 razy po 1 + scopolan i aspargin .
Ja biorę 2x100 luteiny, aspargin 2x1 od 20 tc i magne b6 max 3x1- od zeszłego tygodnia, bo mimo asparginu męczyły mnie nocne kurcze łydek.
 
Hej dziewczyny. Wlasnie po 6 tygodniach w szpitalu wyszłam do domu . 30 tydzień ciąży długość szyjki 1.4 krótka ale rozwarcia podobno nie ma .Dzisiaj w nocy miałam koszmar twardnienie brzuch cały czas bo mały się cały czas wiercil i pobudzal spałam chyba 2 h. Synek waży już 1700 i jest bardzo ruchliwy. Dziewczyny mam pytanie ile luteiny przyjmowalyscie w 30 tygodniu ? Ja mam zapisane 2 razy po 1 + scopolan i aspargin .
a jak Afi...ja teraz jeżdżę co poniedzialek do szpitala i raz mam 15 afi potem 23 afi ..koleny tydz 14 afi....no normalnie hustawka. Skurcze mam non stop. Bardzo ruchliwe dziecko. Przy wielowodzou dzieci się wierca bo maja wiecej miejsca..większy basen większe szaleństwo ;)
 
Hej dziewczyny. Wlasnie po 6 tygodniach w szpitalu wyszłam do domu . 30 tydzień ciąży długość szyjki 1.4 krótka ale rozwarcia podobno nie ma .Dzisiaj w nocy miałam koszmar twardnienie brzuch cały czas bo mały się cały czas wiercil i pobudzal spałam chyba 2 h. Synek waży już 1700 i jest bardzo ruchliwy. Dziewczyny mam pytanie ile luteiny przyjmowalyscie w 30 tygodniu ? Ja mam zapisane 2 razy po 1 + scopolan i aspargin .
Ja luteiny mialam 2x2 tej setki, 3x2 aspargin i nospa 2-3xdziennie ale z niej szybko zrezygnowalam.
 
a jak Afi...ja teraz jeżdżę co poniedzialek do szpitala i raz mam 15 afi potem 23 afi ..koleny tydz 14 afi....no normalnie hustawka. Skurcze mam non stop. Bardzo ruchliwe dziecko. Przy wielowodzou dzieci się wierca bo maja wiecej miejsca..większy basen większe szaleństwo ;)
Hej Lienka u mnie z AFI taka sama sytuacja raz 18 raz 24 raz 20. To już nie robi na mnie wrażenia , ale te skurcze mnie denerwują. Bierzesz jakiejś leki na nie ? Ja dodatkowo boję się o szyjke czy nie Beda jej skręcać .
 
Hej Lienka u mnie z AFI taka sama sytuacja raz 18 raz 24 raz 20. To już nie robi na mnie wrażenia , ale te skurcze mnie denerwują. Bierzesz jakiejś leki na nie ? Ja dodatkowo boję się o szyjke czy nie Beda jej skręcać .
tylko nospa luteina magnez...no jak mnie przyciśnie że mam akurcxe co 10 min to scopolan doraźnie..ja kończę 36 tydz jutro :)
 
Hej lalki!!! Czop mi dalej odchodzi dzisiaj już nie czuję skurczy. Rozwarcie na palec. Jak na ktg będzie ok i do jutra rozwarcie się nie powiększy to jutro do domu. I powrót na porodowke w godz W.
 
reklama
Do góry