reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Były u mnie moja mama z siostrą i pierwsze co powiedziały to że brzuch mi opadł i tak wlazło mi to w głowę że jak przyjechał do mnie brat na kawę to złożyliśmy łóżeczko☺
 
I po wszystkim , o 17.30 na świecie już był mój malutki synek :) pojechałam na IP a tam już 4 cm rozwarcia :) ból był niesamowity, ale już się nie pamięta :) mały wazy 2700 także okruszyna :)
WOW wspaniale! Kolejny happy end na naszym forum! :D Gratulacje dla szczęśliwych Rodziców i całuski dla Synka!
 
I po wszystkim , o 17.30 na świecie już był mój malutki synek :) pojechałam na IP a tam już 4 cm rozwarcia :) ból był niesamowity, ale już się nie pamięta :) mały wazy 2700 także okruszyna :)
Wspaniała wiadomość !! Gratulacje dla Ciebie, i wszystkiego najwspanialszego dla dzieciątka Ps. Takie wspaniałe happy endy działają naprawdę motywująco i uspokajająco :)
 
reklama
Gratulacje!! Dużo zdrówka dla Was. Jak zobaczyłam skurcze co 8-10 min.to się zaczęłam zastanawiać co Ty jeszcze na forum piszesz zamiast jechać na IP :-D
 
Do góry