reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból lewej strony w ciąży.

Peatei

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2021
Postów
25
Mam takie pytanie, czy miałyście jakieś dziwne objawy na początku ciąży? Jestem na początku ciąży, pierwszy miesiąc mija i dosyć często pobolewa mnie lewa strona, nie pisze tylko o lewej stronie podbrzusza, bo to dosyć normalne, ale czasem jest to noga i ręka, teraz np.tylko ręka. Czekam jeszcze na pierwsze usg. Dodam, że mam problemy z kręgosłupem, dyskopatia. Ostatnimi czasy jednak kręgosłup mniej pobolewał. Myślicie, że powinnam to skonsultować z lekarzem?
 
reklama
Jesli masz problemy z kręgosłupem,to tutaj bym szukała przyczyn dolegliwości. Zwłaszcza, że zmiany w układzie hormonalnym (relaksyny i steroidowych hormonów płciowych) powoduje wzmożoną ruchomość w stawach miednicy, co prawda nie wiem, w którym tyg ciąży jesteś, ale warto może porozmawiać z osteopatą.
 
Jesli masz problemy z kręgosłupem,to tutaj bym szukała przyczyn dolegliwości. Zwłaszcza, że zmiany w układzie hormonalnym (relaksyny i steroidowych hormonów płciowych) powoduje wzmożoną ruchomość w stawach miednicy, co prawda nie wiem, w którym tyg ciąży jesteś, ale warto może porozmawiać z osteopatą.
Właśnie dopiero początek. Koniec 4 tyg. Szukałam w internecie i w zasadzie nie znalazłam odpowiedzi, jeśli chodzi o tak wczesna ciążę. A absolutnie nie mam problemów z prawa strona, a lewa coraz częściej mnie boli, jak nie noga, to ręka, a czasem jedno i drugie. Miałam problemy z miednica też. Za każdym razem, jak miałam bóle kręgosłupa to czy Fizjoterapeuta, czy osteopata, czy nawet podolog mówili o miednicy, zawsze był tam jakiś problem. :/
 
Jest metoda yumeiho, która pozwala ustawić w osi miednicę. Tylko musiałabyś spytać terapeutę, czy możesz mieć tego rodzaju ustawiania w ciąży.
 
Jest metoda yumeiho, która pozwala ustawić w osi miednicę. Tylko musiałabyś spytać terapeutę, czy możesz mieć tego rodzaju ustawiania w ciąży.
Zapisze się na wizytę i zapytam o to. Boję się trochę, że skoro teraz mam takie bóle(póki co jeszcze delikatne) , to co będzie dalej. :/
 
@Peatei na razie nie przejmuj się tym co dalej, bo nie masz na to wpływu. Skonsultuj się ze specjalistą i zadziałacie tak, żeby było dobrze :)
 
reklama
Ja przy obu ciążach miałam ból w lewej stronie podbrzusza a potem w biodrze i nodze wszystko z lewej strony 🤷🏻‍♀️ pytałam położnej o co w tym chodzi odpowiedziała że to normalne i że tak po prostu mam.
 
Do góry