reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból po odklejeniu napletka

Ewelina.Be

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Maj 2020
Postów
1 681
Mam pytanie do mam, których dzieci miały odklejany napletek przez lekarza. Jak długo po odklejeniu bolało Waszych synów? Dzisiaj mój syn miał odklejany napletek i przy sikaniu jest tragedia, płacze tak, że aż serce mnie boli i w ogóle nie chce mi dać się tam dotknąć
 
reklama
Mój synek był malutki jak pediatra ściągnęła mu napletka tak że aż krew poszła.ja bralam.na jałowy gazik rivanolu i zaktecalam na cycusia plasterek na to żeby nie spadł oczywiście na ten gazik jałowy nie na cycusia.
 
Mój syn miał przez dwa miesiące nakładaną maść, żeby napletek sam się odkleił, ale niestety się nie udało. Dostałam od lekarza zalecenia czym mam teraz smarować, ale właśnie chciałam zapytać innych mam jak długo utrzymywał się ból po tym zabiegu
 
@Ewelina.Be Ja w ogóle nie pamiętam, że młody miał jakieś dolegliwości bólowe. Na pewno był za mały, żeby się poskarżyć, ale też nie kojarzę, żeby zachowywał się inaczej.
 
@Ewelina.Be Ja w ogóle nie pamiętam, że młody miał jakieś dolegliwości bólowe. Na pewno był za mały, żeby się poskarżyć, ale też nie kojarzę, żeby zachowywał się inaczej.
No właśnie oprócz tego, że podczas sikania go boli, przez co nie chce mi tam dać się dotknąć, to też nie zachowuje się inaczej. A w jakim wieku był Twój syn?
 
Do góry