reklama

Ból przy stosunku

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez Angeles, 12 Listopad 2005.

1. Angeles

Angeles Gość

Od czasu porodu odczuwam ból przy stosunku seksualnym. Wcześniej tego nie było!
    Help!

2. eg16

eg16 Fanka BB :)

To zależy jak dawno temu rodziłaś, czy wszystko jest już zagojone. Czasem krocze po zszyciu przez dłuższy okres pozostaje bardzo wrażliwe na dotyk. Najlepiej idź do swojego gina i powiedz mu o tym bólu a on sprawdzi czy w środku jest wszystko w porządku.

3. reklama
  4. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Ja tez odczuwałam ból podczas stosunku ale tylko na poczatku i lekaz mi kazała smarowac sobie zelem intymnym i było ok. Teraz juz wszystko w porzadku

5. marcysia100

marcysia100 Początkująca w BB

No ja też używam zelu. Fajna rzecz. Polecam intimel niedrogi bo 10 zł a skuteczny.

6. ja.....

ja..... Gość

czy mozna go uzywac z prezerwatywa?

7. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

ja jak uzywałam zelu to tylko z prezerwatywa ;D nigdy na ryzykanta ;D

8. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Anetas ja smarowałam blizne mascia contratubex i mi prawie całkiem zanikła i nie jest taka wypukła polecam ci ja moze ci pomoze ;)

9. Asia 85

Asia 85 Zaangażowana w BB

Ja rodziłam naturalnie i też jakiś 3 miesiące po porodzie czułam ból i pieczenie podczas stosunku potem przeszło już myślałam że sexu do końca życia nie bende uprawiać.:sick: Ból i pieczenie też jest spowodowane grzybicą pochwy:no: ]

10. reklama
  11. Dorota7342

Dorota7342 Zaciekawiona BB

No coz, mi po porodzie popekaly szwy, wdalo sie zakazenie z 40 stopniami goraczki wiec sex to byla ostatnia rzecz, na ktora mialam ochote. Przez dlugi czas! A tak ogolnie to polog trwa ok 6 tygodni, wszystko sie musi unormowac, poziomy hormonow tez. Najlepiej spytac gina ale moim zdaniem to normalne, ze odczuwasz dyskomfort przez jakis czas...pozdrawiam.

12. Dorota7342

Dorota7342 Zaciekawiona BB

Ja tez mam taka klopotliwa blizne, po peknietym szwie, chociaz juz 3 lata prawie minely...I do tej pory czasem sprawia problemy zwlaszcza przy stosunkach. Z lekarzami rozmawialam, bez rezultatu. No coz... Albo czlowiek sie nauczy z tym zyc, albo trzeba zainwestowac w operacje plastyczna:-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Poleć forum