reklama

Ból przy stosunku

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez Angeles, 12 Listopad 2005.

1. Angeles

Angeles Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Od czasu porodu odczuwam ból przy stosunku seksualnym. Wcześniej tego nie było!
    Help!

2. eg16

eg16 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To zależy jak dawno temu rodziłaś, czy wszystko jest już zagojone. Czasem krocze po zszyciu przez dłuższy okres pozostaje bardzo wrażliwe na dotyk. Najlepiej idź do swojego gina i powiedz mu o tym bólu a on sprawdzi czy w środku jest wszystko w porządku.

3. reklama
  4. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez odczuwałam ból podczas stosunku ale tylko na poczatku i lekaz mi kazała smarowac sobie zelem intymnym i było ok. Teraz juz wszystko w porzadku

5. marcysia100

marcysia100

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No ja też używam zelu. Fajna rzecz. Polecam intimel niedrogi bo 10 zł a skuteczny.

6. ja.....

ja..... Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czy mozna go uzywac z prezerwatywa?

7. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja jak uzywałam zelu to tylko z prezerwatywa ;D nigdy na ryzykanta ;D

8. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Anetas ja smarowałam blizne mascia contratubex i mi prawie całkiem zanikła i nie jest taka wypukła polecam ci ja moze ci pomoze ;)

9. Asia 85

Asia 85 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja rodziłam naturalnie i też jakiś 3 miesiące po porodzie czułam ból i pieczenie podczas stosunku potem przeszło już myślałam że sexu do końca życia nie bende uprawiać.:sick: Ból i pieczenie też jest spowodowane grzybicą pochwy:no: ]

10. reklama
  11. Dorota7342

Dorota7342

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No coz, mi po porodzie popekaly szwy, wdalo sie zakazenie z 40 stopniami goraczki wiec sex to byla ostatnia rzecz, na ktora mialam ochote. Przez dlugi czas! A tak ogolnie to polog trwa ok 6 tygodni, wszystko sie musi unormowac, poziomy hormonow tez. Najlepiej spytac gina ale moim zdaniem to normalne, ze odczuwasz dyskomfort przez jakis czas...pozdrawiam.

12. Dorota7342

Dorota7342

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez mam taka klopotliwa blizne, po peknietym szwie, chociaz juz 3 lata prawie minely...I do tej pory czasem sprawia problemy zwlaszcza przy stosunkach. Z lekarzami rozmawialam, bez rezultatu. No coz... Albo czlowiek sie nauczy z tym zyc, albo trzeba zainwestowac w operacje plastyczna:-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Poleć forum