reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol w ciąży

Dołączył(a)
18 Listopad 2020
Postów
1
Witam wszystkich serdecznie.
Jestem aktualnie w drugiej ciazy w 25tc. Mieszkam na stale w uk, jakis czas temu zaobserwowałam na wzgorku łonowym guza o średnicy ok 4cm. Znajduje się on po lewej stronie boli jak dotykam. Od kilku tygodni mam też baaardzo spuchnieta warge sromowa po lewej stronie , jest twarda i jakby "otwarta"tzn tak spuchnieta ze az odstaje... wszystko jest ok kiedy leze, ale gdy tylko wstanę lub usiądę całość zaczyna puchnąć, guz staje się widoczny, zastanawiam się czy to nie jest przepuchlina... gpdy umawiqm sie do przychodni oni mnie odsyłają do położnej, polozna kaze czekać na kolejną wizytę ktora będzie za miesiąc.... podczas ostatniego usg poprosiłam zeby mi zbadano to jednak polozna powiediala ze wszystko jest ok i ze to normalne, a ja się czuje jakby glowka malenstwa juz byla u progu wyjscia.... boje się czy ktoś może mi coś doradzić?
 
reklama
Rozwiązanie
Ciężko powiedzieć. Generalnie w ciąży zwlasza zaawansowanej wargi mogą sprawiać wrażenie spuchniętych bo są bardziej ukrwione niż zwykle i to jest normalne. Też tak miałam. A ten guzek to może np zwykły kaszak? Po opisie to może być i wszystko i nic. Spróbuj zapisać się wcześniej do lekarza, chociaż obstawiamy że to nic groźnego
Ciężko powiedzieć. Generalnie w ciąży zwlasza zaawansowanej wargi mogą sprawiać wrażenie spuchniętych bo są bardziej ukrwione niż zwykle i to jest normalne. Też tak miałam. A ten guzek to może np zwykły kaszak? Po opisie to może być i wszystko i nic. Spróbuj zapisać się wcześniej do lekarza, chociaż obstawiamy że to nic groźnego
 
Rozwiązanie
Do góry