reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból w podbrzuszu przy wczesnej ciąży przy kaszlu

To żadna ciąża owulacja Ci się mogła przesunąć, na aplikację Ty nie patrz. Też patrzyłam i wprowadza la w błąd tym bardziej ze każdy cykl może się różnić, nie ma dwóch takich samych cykli. Tj. Wyżej napisałam owulacja mogła Ci się przesunąć. Jeżeli chcesz uniknąć ciąży, zapoznaj się ze swoimi cyklami możesz obserwować śluz, temperaturę i robić testy owulacyjny i najlepiej jakoś się zabezpieczyć.
 
reklama
To żadna ciąża owulacja Ci się mogła przesunąć, na aplikację Ty nie patrz. Też patrzyłam i wprowadza la w błąd tym bardziej ze każdy cykl może się różnić, nie ma dwóch takich samych cykli. Tj. Wyżej napisałam owulacja mogła Ci się przesunąć. Jeżeli chcesz uniknąć ciąży, zapoznaj się ze swoimi cyklami możesz obserwować śluz, temperaturę i robić testy owulacyjny i najlepiej jakoś się zabezpieczyć.


A jak wyjaśnić zachowania które wcześniej nie wystepowaly? Tym bardziej te bole podbrzusza i śluz, one nigdy wczesniej w takim stopniu nie wystepowaly. Przed okresem nigdy tyle sluzu nie mialam.
 
A jak wyjaśnić zachowania które wcześniej nie wystepowaly? Tym bardziej te bole podbrzusza i śluz, one nigdy wczesniej w takim stopniu nie wystepowaly. Przed okresem nigdy tyle sluzu nie mialam.
Kochana od wyjaśniania to jest lekarz, nie forum. Ciąża jest wykluczona na 100 procent. Mogą być różne przyczyny, przejdź się do gina.
 
Do góry