reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Teofilesia - ja dostałam od swojej lekarki w poniedziałek na wizycie w zaleceniach do karty ciąży, że jak będę odczuwała silne bóle głowy to bez czekania zgłosić się do szpitala...A teraz wychodząc ze szpitala ordynator też mnie uczulił na kontrolę ciśnienia i właśnie na odczuwanie ewentualnych bólów głowy, zwłaszcza teraz na końcówce ciąży, żeby bardzo się na to wyczulić i pilnować, a broń Boże neutralizować ból samemu, albo żyć z nadzieją, że przejdzie...
 
reklama
Hejka.

Ja się muszę poskarżyć na bolące pachwiny. Tak mi Mała uciska, że aż nie raz krzyknę z bólu i wydaje mi się, że jedną stronę mam spuchniętą i nawet jakiegoś gula wyczułam. Trochę się tym zdenerwowałam, mam nadzieję, że to nic poważnego. Jak myślicie, mogę posmarować jakimś żelem tą bolącą pachwinę??
 
nie smaruj niczym odpoczywaj, nie forsuj się ja też tak miałam trzy miesiace przed końcem, ale dwa dni przed porodem bolało bardzo mocno a w dzień porodu ustało. To się kości rozchodzą i przygotowuja do porodu. Już koniec bliski :)
 
Hej Mamusie, a czy miała któraś w Was problem z żylakami, a dokładniej z zakrzepica żył powierzchniowych. Mnie dopadło to w miniony piątek, szybka wizyta u gina, później u chirurga naczyniowego. Jedna z żył jest całkowicie niewydolna. W zaleceniach zastrzyki w brzuch (robię je sobie sama:( ) z heparyną i noszenie pończoch przeciwżylakowych.
Jedyne co mnie martwi to ta heparyna, niby ma nie szkodzić dziecku, ale zawsze kolejne dawki nowych leków przyprawiają mnie o zawroty głowy, Czy któraś też bierze heparynę lub brała?
 
Do góry