reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle piersi

Jak nie bolą to trzeba się cieszyć :)))

Mi wypada to naprzemiennie, znaczy raz bolą raz nie ........... jednak wolę okresy kiedy ich w ogóle nie czuję :) najgorszy ból przy pielęgnacji :)
Mi się piersi powiększyły już o 2 rozmiary :/ i coś czuję ,że to jeszcze nie koniec zważywszy ,że to dopiero początek ciąży :( niech nie bolą i nie rosną :(
 
reklama
QUOTE=Monia K.;3455628]Od 7 tygodnia ciąży miałam okropnie obolałe piersi.Teraz jestem w 14 tc i piersi już mnie nie bolą i prawdę mówiąc jestem przerażona czy wszystko z moim dzidziusiem jest w porządku. Wizytę u gina mam w następnym tygodniu więc nie wiem czy panikuję czy może się tak zdarzyć z bólem piersi, że nagle ustępuje. Myślałam, że piersi przygotowują się do nowej roli i tak będzie do końca ciąży. Teraz nawet śpię na brzuchu bez problemu (ciąża jest jeszcze prawie nie widoczna). Mdłości też mi przeszły i czuję się zupełnie jak nie w ciąży bo tak zupełnie normalnie. Czy ja naprawdę panikuję?[/QUOTE]

Kochana powinnas się tylko cieszyć że piersi nie bolą mdlosci nie masz :-):-). Tzn mnie też tak bardzo bolały od 5 tyg ale to naprawdę strasznie bo nawet stanika nie mogłam założyć ale nawet nie wiem kiedy przestały.:) a mdlosci też już są maluteńkie a jestem w 20tyg :-):-):. Tak więc ciąża traktuje cię bardzo łagodnie i to jest tylko powód do zadowolenia :-):-). Pozdrawiam serdecznie :-):-).
 
mnie piersi bolaly od samego poczatku ... wlasciwie jeszcze przed planowana miesiaczka ... i na poczatku bylo to nieznosne a potem tak zlagodnialo :) teraz bola tylko przy gwaltownym ruchu albo jak sie nieopacznie poloze na brzuchu czy je nacisne !! najbardziej marudzi maz bo mu sie bawic nie pozwalam :) ale wlasciwie poza bolem piersi to nie mam zadnych przykrych objawow :)
 
mnie bolaly piesi na poczatku i byly naprawde super-bardzo mi sie podobaly:) przestały bolec nawet nie wiem kiedy, teraz mnie znowu pobolewaja-jestem w 36 tyg i sa duze..a pewnie jeszcze sie zwieksza:/, te na poczatku byly super, nawet ich bol mi nie przeszkadzal tak mi sie podobaly..teraz mam wielki brzuch i piersi..jakos nie wygladaja fajnie, mam rozstepy i zyly na wierzchu..no ale coz..straty musza byc:))
 
Na te rozstępy na piersiach i nie tylko polecam krem Pharmaceris M bo tylko ze świeżymi rozstępami można sobie jakoś poradzić - jak zmienią się w białe blizny to już po ptakach ;o)
 
Do góry