reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle w podbrzuszu

Edi, no właśnie, sama wiem jak wymyśla się "nowe teorie" na temat oddziaływania czegoś na coś i wiem też jak robi się badania do takich teorii. Gdyby nie kasa większość z tych profesorków siedziała by cicho.
Cleo i bez chyba będzie najwygodniej :) ja w większe rozmiary zaopatrzyłam się z początki i wybrałam takie z cieniutką gumeczka i na razie nie narzekam,nie uciskają
 
reklama
Cleo ja juz od dłuższego czasu biegam w sukience bez majtasów,bo każda gumka wywołuje okropne kopniaki od syna ;D
 
Temat bóli a żadna z nas nic nie pisze.Czyżby żadną już nic nie bolało ;) I to teraz przed samym końcem?
 
Mija wszystkie piszemy na "Samopoczucie przyszłej mamy",( także o bólach ;D) nie zauważyłaś że to wątek, który ma największe "wzięcie" ;) :laugh:
 
Pozdrawiam wszystkie planujące, spodziewające się i doświadczajace obecnie uroków macierzyństwa, jestem narazie w tej pierwszej grupie i chciałam wspomóc się waszą wiedzą...otóż dziś mija 46 dzień mojego cyklu, miesiączka się nie pojawiła, od tygodnia mam temperaturę powyżej 37, test wyszedł negatywny 37 dnia cyklu, wybieram się jutro do mojego lekarza, ale niepokoją mnie bóle w podbrzuszu które mam od rana, ponadto obudziłam się z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, może macie jakieś wstępne spostrzeżenia????
;-)
 
Do góry