reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

reklama
bacia!! odciążaj trochę kręgosłup: przy zmywaniu i prasowaniu dobrze jest podłożyć pod jedną nogę jakąś podpórkę (np. niziutkie krzesełko), a jak śpisz na boku, to między kolana wkładaj sobie malutką poduszkę, albo zwijaj kawałek kołdry... To rady z mojej szkoły rodzenia ;)
 
i ćwiczenia kotka grzbietu pomagaja...
niestety rozrastamy sie i dodatkowo uciskane sa nerwy w kręgosłupie - wtedy krótka w miare ciepła kąpiel (nie goraca - niestety) i mi pomaga nacieranie amolkiem (dzieki Ci za człowieka który amolek wymyślił) - polecam najpier posamrowac krzyż czymś tłustym... - by nie spalić skóry.
 
Na mnie sen jak usne i pośpie to jak ręką odjął. Natomiast jak się położe i musze wstać do WC to masakra. 15 minut wycięte z życiorysu - do jasnego gwinta w jakim celu to boli cha???
 
widzisz, agawa...

koniety to masochistki...
najpierw narażają siena mdłości, osłabienie, utrate zebów, omdlenia...
potem zaczynaja sie problemy z więzadłami (pachwiny), kręgosłupem, nogi puchną...
a na końcu przez taki malutki kanałek musi wyjść taka pulchna mała istotka...

czasami załuje że nai mezczyźni nie maja podbnych odczuć...

ja już się kolebie z boczku na boczek... żeby wstać z łózka, fotela, potrzbuję pomocy... albo wyję z bólu...
dobrze że na końcu wychodzi taki diabeł jak mój Piotrek ;D
 
mnie tak w nocy bolał kręgosłup że myślałam że padnę spać nie mogłam żadna pozycja mi nie pomagała wogóle
 
reklama
Do góry